Arsenal verliest in opmerkelijke wedstrijd van Vorm's Swansea
Arsenal heeft zondagavond duur puntverlies geleden in de Premier League. Uit verloor het met 3-2 van Swansea City. Robin van Persie wist zichzelf wederom op het scorebord te helpen, toch ging het elftal van Michel Vorm er met de punten vandoor.

Met Thierry Henry op de bank maar met Van Persie in de basis had Arsenal veel vertrouwen in een goed resultaat op bezoek bij Swansea City. Bij winst op het team van doelman Vorm zouden de Londenaren op één punt van nummer vier Chelsea kunnen komen.
De Gunners begonnen goed aan de wedstrijd wat resulteerde in een vroeg doelpunt. Wie anders dan Van Persie tekende aan voor de openingstreffer, na een fraaie bal van Andrei Arshavin. Een schijnbeweging en de bal in de korte hoek plaatsen blijkt teveel voor Vorm. Lang konden de bezoekers niet genieten van de voorsprong, want in de zestiende minuut was het Aaron Ramsey die een overtreding beging op Nathan Dyer in het strafschopgebied. Het buitenkansje werd benut door Scott Sinclair door een goede penalty links in de hoek. Even later kreeg Vorm nog de kans zich te herpakken, door een goede redding op een enorme kans voor Van Persie. Beide ploegen gingen rusten met een 1-1 stand na een zeer levendige eerste helft.
In de tweede helft mocht er nog een Nederlander plaatsnemen op het veld. Bij de thuisploeg viel Kemy Agustien in. Waar Arsenal-fans aan het begin van het tweede bedrijf de naam van Henry al scandeerden, was het het thuisploeg dat als eerste mocht juichen. De ongelukkig spelende Ramsey verloor ditmaal de bal aan Dyer, wiens schot achter Wojciech Szczesny in het doel verdween. Een stunt leek in de maak, tot Arsenal tien minuten later in de 69ste minuut de gelijkmaker produceerde via Theo Walcott, die een prachtige pass van Johan Djourou knap voorbij de oud-Utrecht-doelman werkte. Even daarvoor was Arsenal-legende Henry ingevallen, maar ook hij kon niet voorkomen dat de thuisploeg uiteindelijk toch de drie punten in eigen huis zou laten. Een minuut na de gelijkmaker was het Danny Graham die de 3-2 achter de Arsenal-doelman werkte. Arsenal kreeg nog een grote kans op de gelijkmaker, maar Per Mertesacker faalde op een meter of drie voor de doellijn om de bal achter Vorm te schieten.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 1
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 3
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
- 13:46 Fabregas dolgelukkig: 'Vierde prijs van het seizoen!'
- 13:38 Spanning loopt op bij Oranje: 'Ik ben zenuwachtig'
- 13:36 'AZ en NEC hengelen naar Deens talent'
- 13:29 Keane: 'Het niveau van Ierland is enorm gestegen'
- 13:11 Iniesta: 'Het perfecte afscheidscadeau'
- 13:06 Walker verlegt focus van EK naar OS
- 13:03 Eriksen blijft bij Ajax: 'Ik heb nog genoeg te leren'
- 12:58 Suarez scoort typische goal.
- 12:52 Van der Vaart slaat golfbal op Ibrahimovic
- 12:48 Hazard genoot van vrije rol
- 12:43 'We hebben nu twee keepers voor een lang seizoen'
- 12:39 'Rooney is een tikkende tijdbom'
