Laatste nieuws
15.08'Ik vind dat ik als vierde keeper mee had gemoeten met Oranje naar het WK'
15.00Na zijn oogblessure ziet Gervane Kastaneer heel veel van de wereld
14.57Hato openhartig na miljoenentransfer: 'Ik zat niet lekker in mijn vel...'
14.51Buitenspel: Thuram deelt foto van FaceTime-gesprek tussen Mbappé en Oranje-speler
14.48Afgezwaaide technisch directeur Fortuna Sittard duikt op in Genua
14.22Mbappé beschrijft al zijn teamgenoten: 'Die speelt door tot-ie 64 is'
14.20Vermoedelijke opstelling Oranje: meevaller voor Koeman, die zijn spits kiest
14.10FIFA deelt emotionele brief: Kastaneer barst in tranen uit na woorden van vader
14.09Tegenstanders Oranje WK 2026: Japan geanalyseerd
14.00VP's Willem en Wessel keert terug: 'Als ik nu ergens loop, gaan ze meteen roepen'
13.49Braziliaanse fans nemen New York over
13.49Braziliaanse fans nemen Times Square over
13.45Rondje WK: Oranje kan WK-start ruiken tegen hyperambitieus Japan
13.42'Malen probeert Oranje-teamgenoot in de VS lekker te maken voor Roma-transfer'
13.40Kodai Sano heeft zijn broer als voorbeeld: 'Hij moet meer power krijgen'
13.25Gigantische transferklapper bij FC Twente: 'Ten Hag laat even zien hoe het moet'
13.25Dit is het SoFi Stadium, de hypermoderne WK-arena in Los Angeles
13.25Ghana begrijpt niets van visumweigering Partey: ‘Extreem oneerlijk’
13.17Schweinsteiger spreekt zich uit tegen drinkpauzes op WK
13.16Van Hanegem: 'Als ik hem bij Oranje zie, dan denk ik: hey, kom op nou!'
13.10'Er heest een stigma rond Virgil van Dijk in Nederland en dat is fout'
13.03Waarom Oranje op het WK met vijf gaat verdedigen
12.50David Beckham eerste voetballer op Walk of Fame in Hollywood
12.50Transfer van Oranje-international ter discussie: 'Kan nog hele lange adem worden'
12.50LIVE Transfers: Newcastle United trekt de portemonnee, Real Madrid profiteert mee
12.45Mogelijke dark horse uitgelicht op WK: 'Ze hebben een next level Dick Advocaat'
12.45WK LIVE: Ghana eist herziening in soap, Ronaldo gaat op voor zesde (!) WK
12.41Gigantische bedragen: salaris van FIFA-voorzitter Infantino ligt op straat
12.30Geruchten over Ajax-exit nieuw leven in geblazen, maar exit hangt niet in de lucht
12.30Waarom Chicago als derde stad van Amerika géén WK-host is
12.26'Arsenal richt pijlen op Tzolis, Glasner en AC Milan komen er nog niet uit'
12.22Dit is waarom Chicago als derde stad van Amerika géén WK-host is
12.02Nog een Rots-exit bij Twente? 'Ik hoorde op een feestje dat hij naar Spanje wil'
12.00VP-Voetbalkantine: 'Ajax en Cruijff doen goede zaken om Blind weer terug te halen'
12.00Oranje-internationals onder het vergrootglas: 'Laat je steun positief horen'
Resultaten x
Overige

FC Zwolle maar één keer zonder Boer

FC Zwolle kan slechts één wedstrijd geen beroep meer doen op Diederik Boer. De 31-jarige doelman kreeg een rode kaart voorgehouden in het verloren competitieduel met Sparta Rotterdam (2-0).

17-01-2012 21:37 door Redactie ELF Voetbal

Boer, die al sinds 2001 deel uitmaakt van de hoofdmacht van de Blauwvingers, maakte in de 67ste minuut van de Jupiler League-ontmoeting Sparta Rotterdam - FC Zwolle hands buiten zijn eigen zestienmetergebied. Het kwam hem op een rode kaart te staan van de Belgische scheidsrechter Tom Ottevaere. "Ik sta op de lijn. Dat is toch geen hands?", zei de verbouwereerde goalie na afloop wijzend tegenover de camera's van Eredivisie Live. Ploeggenoot Arne Slot bracht Boer daarna op de hoogte van de spelregels. "Ik kende de regels niet", oordeelde de keeper daarop. "Ik moest wel reageren. Ja, dan is het een terechte rode kaart."

Zodoende gaat de thuiswedstrijd tegen Almere City FC van vrijdag 20 januari aan Boer voorbij. Bij de tegenstander ontbreekt Cees Toet. De 24-jarige verdediger is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. Dit omdat hij vrijdag een rode kaart ontving in de uitwedstrijd tegen AGOVV Apeldoorn (1-1). Bij FC Volendam is Barry Opdam eveneens voor drie ontmoetingen, waarvan één voorwaardelijk, geschorst. De 35-jarige verdediger beging vrijdag een wilde overtreding in de verloren competitiewedstrijd tegen Go Ahead Eagles (5-0).

Overigens is Thomas de Corte van AGOVV Apeldoorn allerminst tevreden over de grote hoeveelheid kaarten die hij krijgt toebedeeld van de Nederlandse arbitrage. De 23-jarige Belg kreeg maandag tegen Helmond Sport alweer zijn zevende gele kaart van het seizoen. "Ik heb het gevoel dat ik elke week gezocht word. Ik vond die kaart van vrijdag al niks, laat staan deze. Spijtig dit. Ik baal hier ongelooflijk van. Ik ga deze nacht weer weinig slapen", zegt hij tegen Omroep Gelderland. Ook de 1-0 nederlaag zat De Corte niet lekker. "Zeker en vast was dit een onnodige nederlaag. We kunnen wel honderd kansen creëren, maar als je er geen binnentrapt, krijg je het deksel op de neus. Nu dus weer", zegt de verdediger van de rode lantaarndrager van de Jupiler League.

Helmond Sport-aanvaller Sebastian Stachnik is zwaar gestraft voor de rode kaart die hij maandag ontving in het competitietreffen met AGOVV Apeldoorn. Volgens het Eindhovens Dagblad is de 25-jarige Duitser voor vier wedstrijden, waarvan twee voorwaardelijk, geschorst. Stachnik kreeg de rode kaart na een harde overtreding op verdediger Just Berends, die niet veel later ook van het veld moest. Helmond Sport ontvangt vrijdag MVV en mist dan ook al middenvelder Juanito Sequeira vanwege een schorsing.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.