Laatste nieuws
15.05Gelukje: AZ op voorsprong door eigen doelpunt van Deijl
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
11.48Te Kloese deelt heerlijke anekdote: 'Hij zei: ík ga mijn contract niet verlengen'
11.42Feyenoord O17 winterkampioen na zege bij AZ
11.41COLUMN: Riante zege met een vlekje
11.35Boel ziet 'Bob Ross' bij Go Ahead: 'Ik roep vaak dat hij een soort schilder is'
11.30'Alonso aan zijden draadje bij Real: spoedvergadering, naam Klopp valt intern'
11.25Vrouw vier jaar de cel in voor afpersen voetballer Son, deed alsof ze zwanger was
11.09Van bankzitter naar held: 'Dit mis je als je niet speelt, wat ik bij PSV had'
10.50Defensieve problemen voor Atlético richting PSV-clash: derde verdediger haakt af
10.45Ajax besluit jaar met pittige tests: dit is het volledige programma in 2025/'26
10.35Eredivisie-Japanners strijden om WK-plek: 'Hij is op dit moment beter dan ik'
10.30Feyenoord wacht nog pittige clashes: dit is het volledige programma in 2025/'26
Resultaten x
Overige

City en Spurs openen Super Sunday spectaculair

Roberto Mancini kan met een biertje in zijn hand en met een Gunner-sjaaltje om zijn nek achteroverleunend voor een tv Arsenal - Manchester United gaan aanschouwen. Manchester City heeft Tottenham Hotspur geveld op Super Sunday (3-2) en hoopt n

22-01-2012 16:44 door Redactie ELF Voetbal

Elke voetballiefhebber op aarde wist ervan: Super Sunday in de Premier League. Eerst Manchester City - Tottenham Hotspur, vervolgens Arsenal - Manchester United. Twee topwedstrijden, waarvan de uitslagen wel eens zeer bepalend zouden kunnen zijn in de strijd om het landskampioenschap. Manchester City genoot op voorhand een voorsprong van drie punten op Manchester United. Tottenham Hotspur bevond zich vlak daarachter met vijf punten minder dan de koploper. 

De titeldroom van Rafael van der Vaart kon vanmiddag geconcretiseerd worden. Echter bleek de droom van de Oranje-international een ware nachtmerrie te worden. The Citizens, waar Nigel de Jong op de bank begon, weigerden de 'kampioenenpot' aan The Spurs cadeau te geven. Wel duurde het lang voordat de lijstaanvoerder van de Premier League de leiding nam. In het eerste bedrijf vielen namelijk geen doelpunten te noteren. Maar dat werd na rust ruimschoots goedgemaakt. Samir Nasri (op aangeven van David Silva) en Joleon Lescott (frommelgoal na corner van Nasri) hadden Manchester City in een tijdsbestek van drie minuten op een 2-0 voorsprong gezet. Dat Tottenham Hotspur over een vrij sterke ruggengraat beschikt, werd echter vrij snel duidelijk. The Spurs hadden slechts vijf minuten nodig om op 2-2 te komen. Jermain Defoe (inschattingsfout Stefan Savic) en Gareth Bale (assist Aaron Lennon) waren daar verantwoordelijk voor. Toch wonnen The Big Spenders de topper, want wie anders dan Mario Balotelli stond zondagmiddag in de schijnwerpers. Ledley King hinderde de Italiaanse invaller in zijn eigen zestienmetergebied en kreeg een strafschop tegen. Balotelli zelf werkte vervolgens in de negentigste minuut de 3-2 binnen vanaf de stip. 

Voor Manchester City, in de Europa League de tegenstander van FC Porto, wacht over drie dagen opnieuw een topwedstrijd. The Big Spenders moeten dan in de Carling Cup op bezoek bij Liverpool, dat de heenwedstrijd met 0-1 won. Daarna wacht een Premier League-uitwedstrijd tegen Everton. Tottenham Hotspur eindigt de januarimaand met een thuiswedstrijd tegen Wigan Athletic. Vervolgens beginnen The Spurs aan een loodzwaar programma met de tegenstanders Liverpool (uit), Newcastle (thuis), Arsenal (uit) en Manchester United (thuis).




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.