Je bent hier: HomeNieuwsBarcelona over twee wedstrijden sterker dan Real..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • WINKEL
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Voetbalshop
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Barcelona over twee wedstrijden sterker dan Real-Madrid

Door WILLEM MENTING __ gepubliceerd op 25 januari '12 23:54

Barcelona heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Copa del Rey. In eigen huis heeft het Real-Madrid op een 2-2 gelijkspel kunnen houden.

Foto

Het begin was voor Real-Madrid dat al naar twaalf seconden een levensgrote kans kreeg. Even later kreeg Gonzalo Higuain nog een goede kans maar hij vond Pinto op zijn weg. Naar mate de wedstrijd vorderde kreeg Barcelona toch het betere van het spel.

'Barca' wist iets tegen de verhouding in op voorsprong te komen via Pedro. Assist kwam op naam van wie anders dan Lionel Messi hij zette de Spanjaard met een lobje vrij voor Iker Casillas. De 2-0 kwam op slag van rust van de voet van Dani Alves die met een schitterende poeier de Madrilenen te kijk zette.

In de tweede helft was het toch weer Barcelona dat liet zien we de baas is. Met mooie combinaties en driehoekjes werd de aartsrivaal regelmatig te kijk gezet. 

Toch komt Cristiano Ronalde met de aansluitingstreffer hij omspeelde doelman Pinto en schoot de bal uit een moeilijke hoek toch binnen. De spanning was terug in de wedstrijd met de wetenschap dat de Madrilenen nog twee doelpunten nodig hadden voor het bereiken van de volgende ronde.

Invaller Karim Benzema tekende voor de gelijkmaker na een knappe actie. De Koninklijke kregen de overhand na de treffer van de Fransman. Ronaldo was zelfs dicht bij de 2-3 maar hij miste de bal compleet bij de eerste paal.

Barcelona kreeg in de slotfase nog enkele kansen maar onder andere een vrije trap van Messi zeilde net over het doel van Casillas.

Real-Madrid kwam in de slotfase nog met tien man te staan, na een onterechte tweede gele kaart kon Sergio Ramos vertrekken. Hij zou zijn elleboog gebruikt hebben in een luchtduel maar dat viel nauwelijks te zien.Het regende overigens kaarten in de slotfase ook Granero en Pepe zijn op de bon geslingerd.

  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

lifel3ss
26 januari '12 00:15
Avatar lifel3ss
Wat gingen ze van Barcelona weer makkelijk naar de grond zeg. Ik vond de Madrilenen, al is dit een uitzondering, helemaal niet buitensporig hard spelen. Ja er werden wel eens grove overtredingen gemaakt, maar 8 gele kaarten is een geflatteerde weergave van hoe Real zich gedroeg in Estadio Bernabeu. Busquets ergerde ik me weer kapot aan, en Pepe bleek weer eens een ongeleid projectiel te zijn. Ik vrees dat ik uit die slaande beweging tegen Fabregas moet concluderen dat die man gewoon zo knettergek is dat ie zelf niet meer doorheeft wat ie doet. Zonde, want hij is een erg goede verdediger! Over twee wedstrijden lijkt me dat de winnaar ook de terechte winnaar is, maar Real had zomaar kunnen winnen (afstandsschot van Özil!). Ook voor neutrale supporters een genot om naar te kijken, zo'n clasico!
Reacties
5
-
Beoordeling -2
+
Reageer
Reageer
Guidovm
26 januari '12 00:42
Avatar Guidovm
Je vergeet nog ff te vermelden dat Diarree ook geel moest hebben voor exatc dezelfde overtreding waar Messi geel voor kreeg!
Was blij dat n paar van Real:eigenlijk alleen Ozil wil voetballen dan worden ze wat beter en is het weer eens wat leuker om naar te kijken!
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
26 januari '12 10:44
Avatar lifel3ss
De eerste gele kaart van Diarra vond ik geen geel, die 2e had ie sowieso wel moeten krijgen. Ja, Real heeft gemazzeld dat ze zo lang met 11 man bleven staan, maar zo hard speelden ze toch niet (ik herinner me ergere clasico's). Ronaldo wilde ook voetballen, maar op de een of andere manier weigert men het toe te geven dat het een geweldige voetballer is. Ronaldo werd meerdere malen door zijn teamgenoten in de steek gelaten, maar heeft gestreden voor wat hij en Özil waard zijn. Dat ie buiten het veld een arrogante klootzak is interesseert me niet, in het veld kun je hem maar mooi in je team hebben!
Reacties
1
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Guidovm
26 januari '12 23:06
Avatar Guidovm
Ozil is na Casillas de beste speler van Real!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
leo
26 januari '12 08:51
Avatar leo
Eerste helft ging over voetbal, tweede helft over strijd, vooral het einde was weer ouderwets dom. Real ontsnapte enkele keren aan rood, want de meeste kaarten waren terecht, die Pepe mag zo tekeer gaan omdat hij ook wel weet dat de scheids hem niet elke wedstrijd rood durft te geven. Die van Barca gingen misschien makkelijk naar de grond als ze werden geraakt, die van Real zelfs als ze niet werden geraakt. Zo'n Pepe die ligt te rollen over de grond, is toch wel zielig om te zien. Diara had natuurlijk direct rood moeten krijgen, maar op minimaal 1 van de handballen van Barca had een pingel moeten komen. Had het wel grappig gevonden als Real een keer had gewonnen, maar toen het schoppen weer begon, was ik toch weer voor Barca, die van Real worden echt helemaal gek van die van Barca, niveau was af en toe geweldig.
Reacties
1
-
Beoordeling -2
+
Reageer
Reageer
mohammedsisi
26 januari '12 15:38
Avatar mohammedsisi
wat lul je toch allemaal joh.. Real was veel en veel beter, dan krijgen we tegen de verhouding in 2 doelpuntjes van barca.. mooie goals trouwens, dan komt Real terug, is het weer spannend en dan verpest de scheids de wedstrijd weer met zo'n rare beslissing
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
mohammedsisi
26 januari '12 15:35
Avatar mohammedsisi
De scheids was weereens een belangrijke schakel van FC Barcelona.
Reacties
1
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Guidovm
26 januari '12 23:07
Avatar Guidovm
Je lijkt de joodjes nu wel!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
  • 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
  • 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
  • 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
  • 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
  • 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
  • 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
  • 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
  • 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
  • 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
  • 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
  • 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
  • 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
  • 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
  • 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
  • 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
  • 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
  • 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
  • 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
  • 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
  • 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
  • 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 8
  • 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
  • 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
  • 13:46 Fabregas dolgelukkig: 'Vierde prijs van het seizoen!'

Nieuws met meeste reacties

  • 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 8
  • 12:11 PSV wil miljoenen vangen voor Toivonen 3
  • 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
  • 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
  • 25-05 Fabregas: 'Hij moet de club aan prijzen helpen' 1

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC
  • PSV
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata