Rutten: 'Je ziet dat Tyton op trainingen nog even weg is'
De kennismaking met Jonathan Reis zal vanavond (vrijdag) zeker vreemd aanvoelen voor Przemyslaw Tyton. Al zal de doelman van PSV dat wel vanaf de reservebank moeten doen.

Trainer Fred Rutten geeft opnieuw de voorkeur aan Andreas Isaksson. Dertien maanden geleden was Tyton nog doelman van Roda JC en kwam hij hard en tegelijk ongelukkig in aanraking met Jonathan Reis. De Braziliaanse aanvaller, toen in dienst van PSV, raakte daarbij zwaar geblesseerd aan zijn knie. Hij scheurde bijna alles af, wat mogelijk was en voor zijn carrière werd gevreesd.
Tyton maakte op 19 september tegen Ajax juist een zeer ongelukkig moment mee. Hij kwam hard in botsing met medespeler Timothy Derijck en werd met een zware hersenschudding afgevoerd. Een nieuw competitie-optreden in het shirt van PSV is er daarna niet meer gekomen. En zal er voorlopig ook niet komen, onthulde Rutten gisteren (donderdag) op de gebruikelijke persconferentie, daags voor de wedstrijd. "Ik ben tevreden met de reactie die Tyton heeft getoond."
"Hij levert kwaliteit op de training. Soms zie je dat hij op trainingen nog heel even weg is, dat is niet abnormaal. Tyton is een jonge keeper. Ik vind dat Isaksson voor de winterstop een goed niveau heeft gehaald, er was geen reden om hem te wisselen. Tyton heeft voor de winterstop ook een kans gekregen, daarna kwam die nare blessure. Isaksson heeft het daarna goed gedaan."
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
- 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
- 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 8
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
