Antwerp had de Kalendercommissie van de Belgische voetbalbond en ook Tubize oorspronkelijk gevraagd om de wedstrijd naar vrijdag te verplaatsen, wegens de live-uitzending van BelgacomTV. Een Belgische betaalzender. Dat ging uiteindelijk niet akkoord, maar ondertussen was er op zaterdagavond reeds een Turks trouwfeest gepland in het Atriumgebouw.
Dat is de aangrenzende zaal van het Bosuil Stadion, die zo'n 900 gasten kan onderbrengen. Technisch directeur Paul Heylen verklaart de situatie in het Gazet van Antwerpen. "Deze samenloop van omstandigheden is bijzonder ongelukkig. Eerst wilden we het feest en de wedstrijd beiden laten doorgaan, maar dat voorstel werd niet goedgekeurd door de Antwerpse politie."
"Het contract om het gebouw voor feesten te verhuren, dateert nog van het vorige bewind. Dit zorgt natuurlijk voor de nodige problemen." De supporters van Antwerp zijn ook niet blij. Antwerp kent veel fans met een hart voor Engels voetbal. En zaterdagmiddag is daar juist de traditionele speeldag. Bovendien moeten alle supporters na afloop direct naar huis, zodat samen de tweede helft kijken daar ook geen zin heeft. Het stadion moet in de vooravond ontruimd zijn, omdat het trouwfeest dan reeds aanvangt.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeTurks trouwfeest zorgt voor ongewoon aanvangstijdstip competitieduel
Een bijzondere reden voor een wedstrijdwijziging. Door een Turks trouwfeest moet de wedstrijd FC Antwerp en AFC Tubize in de Belgische Tweede Klasse nu op zaterdag 4 februari al om 14 uur worden afgetrapt.

