Koeman: 'Ik vind Ajax kwetsbaar, vooral achterin'
Feyenoord neemt het zondag in eigen huis op tegen Ajax. Ronald Koeman, trainer van de Rotterdamse club, verwacht niet dat de Amsterdammers dit jaar opnieuw kampioen gaan worden van Nederland.

"Er zijn teams die sterker zijn. Ik denk dat de titel naar PSV gaat. Die ploeg zou in elk geval de sterkste moeten zijn", aldus de oefenmeester tegenover ANP. "Ik vind Ajax kwetsbaar, vooral achterin. Maar met zulke uitspraken moet je altijd voorzichtig zijn. Want het kan elk moment omdraaien."
Ajax-trainer Frank de Boer vindt zijn ploeg beter dan die van Feyenoord, zo liet hij donderdag weten. "Dat moet hij ook zeggen en dat is ook normaal om te zeggen", reageert Koeman. "Maar of het ook daadwerkelijk zo is? Als wij winnen zondag, staan we gelijk met Ajax. Wij hebben een goed seizoen, dat kun je van Ajax niet zeggen."
Eerder dit seizoen eindigde het in de Amsterdam ArenA in 1-1. Koeman wil Ajax op dezelfde manier gaan bestrijden. "Toen zijn wij de strijd aangegaan. Daar ligt ook nu onze kracht. We verdienden meer dan een punt. Maar het was jaren geleden dat Ajax zich niet comfortabel voelde in de klassieker."
De Klassieker, deze keer in Rotterdam. Hoe loopt die af?
- Ajax wint!32,9
- Gelijkspel8,0
- Feyenoord gaat zegevieren59,2
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Hoezo een open deur intrappen, dit had mijn moeder ook nog wel kunnen constateren :P
Zal de jaloezie wel zijn? Moeilijke jeugd gehad? Vertel jij het eens?
on topic:
De Boer trapt de open deur in dat de spelers van Ajax individueel beter zijn dan die van Feyenoord is ie een arrogante kl**tzak die na zondag wel anders praat, Koeman trapt een open deur in en er is geen greintje commentaar. Als het liefde voor Feyenoord is die jullie blind maakt, is dat alleen maar begrijpelijk. Is het blinde woede dan moet je maar eens bij jezelf te rade gaan of je écht niets beters te doen hebt.
Laatste nieuws
- 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
- 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
- 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 8
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
