"Ik vond dat we de eerste tachtig minuten prima speelden", waren de eerste woorden van de keuzeheer na afloop. "We waren redelijk goed aan de bal en als je het afzet tegen de periode die we hiervoor hebben gehad, hebben we het goed gedaan."
Al binnen tien minuten kwamen de bezoekers op voorsprong. "Michael kopte die bal goed binnen. Helaas konden we niet lang genieten van de voorsprong. Vito (Wormgoor, red.) vergat even om sober te verdedigen. Maar in totaal creëerden we zo'n zeven of acht kansen, dat is goed."
Rydell Poepon had in de tweede helft de winnende op zijn schoen liggen, maar liet de kans onbenut. "De bal van Rydell (Poepon, red.) op de lat, dat was zonde. Helaas gaven we in de laatste tien minuten het initiatief weg. Ook omdat het publiek erachter ging staan. De 1-1 uitslag kunnen we op twee manieren oppakken. Aan de ene kant hebben we een punt gepakt en hebben we eindelijk een resultaat geboekt, aan de andere kant had er meer ingezeten."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeUlderink deels tevreden over puntendeling
Op bezoek bij NAC Breda legde De Graafschap zaterdagavond beslag op één punt. Andries Ulderink, trainer van de Superboeren, was tevreden met de puntendeling, maar had er liever drie gehad.

