Video: Vertonghen: 'Alleen Kuipers vond het een penalty'
Björn Kuipers was de gebeten hond na afloop van de Klassieker in De Kuip: 4-2. De arbiter gaf John Guidetti een strafschop na een tackle van Ajax-aanvoerder Jan Vertonghen. "Alleen Kuipers vond het een penalty", zei de 24-jarige Belg er zelf over.
Vertonghen weet zeker dat hij de bal speelde en niet het standbeen van Guidetti raakte. "We begonnen goed aan de wedstrijd en komen ook op voorsprong. Na die penalty geven we het weg. Het was ook geen strafschop. Als je iets van voetbal weet, dan kun je dat zien. Alleen Kuipers vond het een strafschop. Guidetti wilde schieten en met een sliding tikte ik de bal over de achterlijn. Ik neem ook helemaal geen onverantwoord risico, want ik speelde gewoon de bal."
Echter keek Vertonghen ook kritisch naar de prestatie die Ajax leverde in het vijandelijke stadion. "We hebben geen Luis Suárez nodig, maar tegen dit Feyenoord hadden we meer moeten creëren. We hebben gefaald als team. Van dit Feyenoord moeten wij kunnen winnen. Kampioen worden is nu wel moeilijk, maar een streep onder het seizoen zetten, zal ik nooit doen", eindigde de centrumverdediger tegenover Eredivisie Live.
Meer video's
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Maar Feyenoord heeft niet gewonnen door die pingel,dan doe je feyenoord of beter gezegt FC Guidetti te kort.
Want eerlijk is eerlijk zonder Guidetti is feyenoord 40% minder sterk.
De druiven zijn zuur voor Jantje het jammerende fa(n)tje.
Neemt niet weg dat Feyenoord vooral in de tweede helft heerste (op die blunder van Mulder na dan), en daardoor terecht de wedstrijd gewonnen heeft.
Ik snap ook dat je op dit moment daar weinig aan hebt als ajax-fan.
Tis natuurlijk wel zo,als ajax gewoon de kansen had benut totdat die pingel kwam,dan was er misschien ook minder drama over die pingel geweest.
Nu wordt het 1-1,terwijl ajax eigenlijk 0-2 0-3 voor had kunnen staan(ebecilio+anita).
Laatste nieuws
- 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
- 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
- 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 8
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest



