Technisch directeur Marcel Brands van PSV zou dat hebben verklaard tegenover Voetbal International. Als Labyad voor het spelen voor zijn 34e wedstrijd had aangegeven te willen praten over een nieuw contract of zijn vertrekwens kenbaar had gemaakt, was er geen probleem geweest. Maar na de 35e wedstrijd is dat gebaar voor de club niet meer van toepassing.
De aanvallende middenvelder zou bij Sporting Lissabon twee keer zoveel netto kunnen verdienen, dan hij nu bruto in Eindhoven op zijn loonstrookje ziet staan. Het Utrechtse talent heeft echter net voor de jaarwisseling per brief laten weten dat de tweejarige optie van PSV helemaal niet rechtmatig is. PSV bestreed dat aanvankelijk, maar bond daarna langzaam in. Het belooft in ieder geval een enorme botsing tussen beide ploegen de komende tijd.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigePSV wil transfervrij vertrek Labyad koste wat kost voorkomen
PSV wil er alles aandoen om de transfervrije overgang van Zakaria Labyad naar Sporting Lissabon te voorkomen. De clubleiding is de houding van de 18-jarige middenvelder helemaal beu.

