De 30-jarige verdediger van de Rekordmeister was naar eigen zeggen rond met Everton. De transfer was voor Pranjic een mooie uitkomst geweest. De voormalige speler van SC Heerenveen hoopt namelijk nog op deelname aan het EK. Tegenover Sportske Novosti spreekt de vleugelspeler over de gebeurtenissen van gisteren.
"Ik was zelf akkoord met Everton. Ik zou een contract tekenen voor tweeënhalf jaar. Ik was al klaar om op het vliegtuig te stappen en ik was gelukkig want Everton had grote plannen met me. Ik kan niet beschrijven hoe slecht ik me nu voel. Bayern wilde te veel geld voor me hebben. Ze wisten op voorhand al dat Everton dat nooit kon betalen."
Pranjic komt dit seizoen nauwelijks voor in de plannen van Jupp Heynckes. De Kroaat verscheen nog geen enkele keer aan de aftrap in de Bundesliga. Hij mocht twee keer invallen.

