"Het is in januari altijd lastig spelers te kopen", zo liet technisch directeur van Lazio, Tare weten. "De spelersmarkt zit dan vaak op slot. Dat komt mede door de clubs die absurd hoge bedragen vragen voor hun spelers. Daardoor bleek ook de komst van Honda niet realiseerbaar, erg jammer."
"CSKA Moskou verwachtte niet dat wij serieus zouden worden voor Honda. We hebben ons bod zelfs meerdere malen verhoogd. Maar het verschil tussen vraag en aanbod bleef te groot", gaf de technisch directeur aan. Uiteindelijk huurde Lazio de middenvelder Antonio Casdreva van Udinese.
Laatste nieuws
Resultaten
x
Overige"CSKA wilde een te hoge transfersom voor Honda"
SS Lazio had Keisuke Honda graag aan zijn selectie toegevoegd. De Japanner zelf zag een avontuur in Italie wel zitten, alleen vroeg zijn club CSKA Moskou een te hoge transfersom voor de middenvelder.

