Hoesen vindt afgeketste transfer naar ADO Den Haag 'jammer'
Uiteindelijk viel de keuze op Ebi Smolarek en Milan Lalkovic. Maar gisteren (dinsdag) gonsden ook de namen van Danny Hoesen en Nassir Maachi uitdrukkelijk rond een transfer naar ADO Den Haag.

Bij FC Zwolle werd verbaasd gereageerd op de geruchten rond de mogelijke belangstelling voor Maachi. De 26-jarige vleugelspits kent een aflopende verbintenis bij de koploper in de Jupiler League. Technisch directeur Bert Konterman meldt in De Stentor dat ADO Den Haag niet bij hem heeft aangeklopt. Iets dat hij tijdens de lunch nog bevestigd kreeg van de speler zelf. "Nassir heeft aangegeven dat hij in februari met Zwolle wil praten over een nieuw contract. Hij heeft het hier naar zijn zin."
ADO Den Haag meldde zich wel bij Fulham, dat nog tot komende zomer de werkgever is van Danny Hoesen (foto). Al speelt de 20-jarige aanvaller sinds augustus op huurbasis voor Fortuna Sittard. Een transfer naar de Residentie werd geblokkeerd door de Londense club, omdat er teveel geld werd gevraagd. Hoesen vertelt tegenover L1 dat het een grote eer is dat ADO Den Haag interesse voor hem had. "Ik heb al eerder uitgesproken dat ik graag in de eredivisie zou spelen. Maar nu het niet door gaat, vind ik het helemaal niet erg om verder te gaan bij Fortuna."
ADO Den Haag huurde uiteindelijke vleugelspits Milan Lalkovic van Chelsea. De 19-jarige Slowaakse jeugdinternational speelde in de eerste seizoenshelft op huurbasis voor Doncaster Rovers. Smolarek keert na ruim 7,5 jaar terug in de Eredivisie. De 31-jarige Poolse vleugelspits was transfervrij, nadat hij zijn contract bij Al-Khor in Qatar liet ontbinden.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 3
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 4
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
- 13:46 Fabregas dolgelukkig: 'Vierde prijs van het seizoen!'
- 13:38 Spanning loopt op bij Oranje: 'Ik ben zenuwachtig'
- 13:36 'AZ en NEC hengelen naar Deens talent'
