Laatste nieuws
22.56Oranjevrouwen ondanks zege op Polen veroordeeld tot play-offs om WK-kwalificatie
22.56Oranje Leeuwinnen eenvoudig langs Polen, maar nog lang niet zeker van WK
22.56Oranje wint eenvoudig van Polen maar is nog lang niet zeker van WK
22.51Oranje baalt: tiental van Frankrijk blijft overeind tegen Ierland
22.51Oranje op comfortabele voorsprong, maar slecht nieuws uit Grenoble
22.48'De eerste wedstrijd van Amerika op het WK is reclame voor de KNVB'
22.31Gakpo zet Oranje op scherp: 'Dat is iets waar we aan moeten werken'
22.30Summerville heeft eigen chef-kok in dienst: 'Voeding is zó belangrijk'
22.18Leuchter volleert Oranje fraai op 2-0 tegen Polen, hulp van Ierland nodig
22.08Oranje heeft hulp nodig vanuit Grenoble in WK-kwalificatie
22.03Nederlands elftal arriveert in Kansas City, training geschrapt
22.02Beelden lijken duidelijke update te geven over fitheid Verbruggen na harde val
22.01Janssen pleit voor verandering bij Oranje: 'Op deze manier gaat het niets worden'
21.43Noslin komt superlatieven tekort voor Nederlandse trainer: 'De beste tot nu toe'
21.42'Van de Ven op lijst van Real Madrid, nieuwe trainer bij Atalanta'
21.30Rondje Buitenland Extra: Pedri zet Mexico op zijn kop
21.25Kaptein kopt Oranje op vroege voorsprong in WK-kwalificatieduel met Polen
21.20'Ik denk dat hij veel kan spelen voor Oranje op het WK, ik durf het wel aan'
21.10Ajax gelinkt aan Zwitserse WK-ganger Marvin Keller
21.10Noorwegen komt met nieuwe teamfoto na ophef over Viking-foto
21.09Driessen schiet 'Cruijffiaanse gedachte' direct af: 'Verdedigend enorm kwetsbaar'
21.03Oranje-international deelt vlak voor WK-start heuglijk babynieuws
21.03Oranje begonnen aan moeilijke WK-opgave tegen Polen
20.55Zo plaatst Nederland Vrouwen zich alsnog direct voor het WK 2027
20.41Derksen spaart Van Persie niet na ontslag: 'Teken dat je niet geschikt bent'
20.41DR Congo rondt chaotische WK-voorbereiding af met nederlaag
20.33Atlético lacht om bod Real op Álvarez en komt met vilein statement
20.30'Binnen een paar maanden komen clubs in binnen- en buitenland uit bij Van Persie'
20.15Uniek: naast Curaçao debuteren nog drie landen tijdens het WK 2026
20.00'Mourinho gaat iconische oud-Real Madrid-speler aanstellen als assistent'
20.00Comenencia droomt elke nacht van Wirtz en Musiala: 'Ik pak de bal gewoon af'
19.59'Als je Koeman één keer in de steek laat, dan rekent hij dat af'
19.55Opstelling Oranje voor moeilijke opgave tegen Polen
19.45Koeman schrapt training van Oranje kort na aankomst in Kansas City
19.35Jurriën Timber reageert op missen WK: ‘Het breekt mijn hart, hier droomde ik van’
Resultaten x
Overige

Krul houdt de nul, averij voor Jol en Van Persie

De laatste vijf Premier League-wedstrijden van de 23ste speelronde werden woensdagavond afgewerkt. Een zege was er voor doelman Tim Krul. Aanvaller Robin van Persie en hoofdtrainer Martin Jol liepen averij op.

01-02-2012 22:57 door Redactie ELF Voetbal

Bolton Wanderers - Arsenal (0-0):

Liverpool liet dinsdagavond de kans om met de vijfde plaats van de Premier League aan de haal te gaan niet onbenut. Wolverhampton kreeg er met 0-3 van langs, mede door een doelpunt van Dirk Kuyt. Zaak was dus voor The Gunners om de uitwedstrijd tegen Bolton Wanderers met drie punten af te sluiten. Alleen dan kon over The Reds heen worden geklommen. Het doel werd niet behaald: 0-0. Van Persie, die negentig minuten in actie kwam, raakte tot tweemaal toe het houtwerk. Vlak voor tijd had Bolton Wanderers een strafschop moeten krijgen toen Kevin Davies werd neergehaald door doelman Wojciech Szczesny. Arsenal, dat vandaag de beste kansen had, staat nu één punt onder Liverpool.

Bolton Wanderers werkt deze maand competitiewedstrijden af tegen Norwich (uit), Wigan Athletic (thuis) en Chelsea (uit). Voor Arsenal, de Champions League-tegenstander van AC Milan, staan in de februarimaand de Premier League-wedstrijden Blackburn Rovers (thuis), Sunderland (uit) en Tottenham Hotspur (thuis) op het programma.

Blackburn Rovers - Newcastle (0-2)

Newcastle, met doelman Krul, is wel gestegen op de ranglijst van de Premier League. The Magpies triomfeerden in het Ewood Park van Blackburn Rovers (0-2) en zijn nu boven Liverpool en Arsenal terug te vinden. Scott Dann (eigen doelpunt na een afstandsschot van Ryan Taylor) en Gabriel Obertan verzorgden de doelpuntenproductie. Namens Blackburn Rovers miste David Dunn een penalty. Krul redde de inzet en had tevens een antwoord op de rebound. The Magpies beschikken nu over 39 punten, vijf punten minder dan koplopers Manchester City en Manchester United en één punt meer dan Liverpool.

Blackburn Rovers moet nu tegen Arsenal (uit), Queens Park Rangers (thuis) en Manchester City (uit) proberen om de degradatiezonde te verlaten. Newcastle vormt in de februarimaand de sparringpartner van Aston Villa (thuis), Tottenham Hotspur (uit) en Wolverhampton (thuis).

Fulham - West Bromwich Albion (1-1)

Jol is er vandaag niet in geslaagd de zevende competitiezege van het seizoen te behalen. Tegen West Bromwich Albion werd het 1-1. Clint Dempsey had The Cottagers na een fraaie steekbal van Bryan Ruiz (ex-FC Twente) nog wel op voorsprong gebracht, maar via Somen Tchoyi werden de punten gedeeld. Het verschil tussen beide clubs blijft zo één punt in het voordeel van Fulham, dat dertiende staat in de Premier League.

Fulham wacht op zaterdag 4 februari het uitduel met Manchester City. De februarimaand wordt beëindigd tegen Stoke (thuis) en Queens Park Rangers (uit). West Bromwich Albion moet zich in diezelfde periode zien te ontdoen van Swansea (thuis), Wolverhampton (uit) en Sunderland (thuis).

Overige uitslagen Premier League: 

Aston Villa - Queens Park Rangers (2-2)
Sunderland - Norwich (3-0)




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.