Het is immers weer de periode van de supermarktspaaracties. Van de acties die zich op kinderen richten, boeken de Muppets van Albert Heijn het meeste succes, aldus onderzoeksbureau Q&A maandag. De Muppets, wier nieuwe film deze maand in première gaat, krijgen het rapportcijfer 6,6 en dat is het hoogste. De voetbalacties van C1000 en Plus scoren mager, met respectievelijk een 5,6 en een 5,4.
Ruim acht op de tien mensen laten zich op zijn minst wel eens verleiden om mee te doen aan een spaaractie van de supermarkt. Bijna een kwart van de mensen is zelfs bereid om al dan niet tijdelijk van super te veranderen, omdat de andere keten een betere spaaractie heeft.
Het resultaat is overigens wel opvallend. Tot afgelopen zomer was Albert Heijn sponsor van de Eredivisie. Eén van de acties vormde het plaatjesboek, waarin veertien tot zestien spelers van elke Eredivisieclub aan bod kwamen. Bij een aankoop van tien euro kreeg je een setje van vijf gratis stickers. Plus Supermarkt is tegenwoordig sponsor en heeft de zogenaamde Pop-ups op de markt gebracht. Bij elke tien euro krijgen klanten vier kaartjes. Maar die slaan minder aan.
Q&A hield het onderzoek vorige week onder 1300 consumenten.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMuppets troeven Eredivisiespelers af
Fozzy, the Swedish Cock en Gonzo. Ze zijn op dit moment populairder dan Dries Mertens, Jan Vertonghen en Karim El Ahmadi.

