Nuytinck ziet Juve en Napoli best zitten, Schalke wil Schöne
Hij was verbaasd. Bram Nuytinck zou in de belangstelling staan van Napoli en Juventus en zelfs zijn bekeken door scouts van de Italiaanse topclubs.

"Ja, ik zag het op internet", vertelt hij tegenover NECToday.nl. "Ik weet echter van niets. Ik heb contact gehad met mijn zaakwaarnemer, maar die heeft niets gehoord, net als NEC. Er is dus geen bod geweest. Het kan wel zo zijn dat ze op de tribune hebben gezeten voor mij." Dat was gisteren (zondag) zo in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (0-2).
Afgelopen zomer werd Osasuna concreet voor de verdediger. Toen vond de Maldenaar in Nijmeegse dienst het te vroeg om te vertrekken. Dat is nu anders. "Ja, ik heb nu wat meer wedstrijden gespeeld voor NEC en Jong Oranje. Bovendien stond ik ten tijde van de interesse van Osasuna nog vaak als linksback opgesteld. Nu heb ik echt mijn eigen plek in het centrum van de verdediging. Ik ben verder, dus zou zeker openstaan voor clubs als Napoli en Juventus."
Opvallend genoeg bracht Johan Derksen de interesse in Nuytinck vanavond in Voetbal International als nieuws, terwijl het al zeker anderhalve dag oud was. ELF Voetbal kan er nog aan toevoegen dat gisteren (zondag) een delegatie van Schalke 04 aanwezig was om Lasse Schöne te bekijken. Het contract van de Deense middenvelder in Nijmegen loopt aan het einde van het seizoen af.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
- 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
- 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 4
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 9
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
