De Deense linksback is dit seizoen zoieso al goed bezig. Hij miste slechts een duel voor de club van manager Gertjan Verbeek. In totaal kwam hij al 32 wedstrijden in actie voor zijn club. Als er een naam een zekerheidje bij AZ dan is het dus wel de Deens international.
Na dit seizoen is hij waarschijnlijk niet meer te bewonderen in de Eredivisie. ZIjn contract loopt namelijk deze zomer af. Voor de clubs in Europa natuurlijk goed nieuws aangezien Poulsen met zijn aanvallende impulsen voor iedere club een aanwinst kan zijn.
Tijdens de zomer neemt de verdediger het tijdens het EK op tegen Nederland. Hier zullen voor de Deen nare herrinneringen haan hangen. Hij maakte tijdens het afgelopen WK namelijk een eigendoelpunt in het duel met Nederland.

