De oud-verzorger van Feyenoord, tegenwoordig ambassadeur van de club, werd begin dit jaar aan zijn knie geopereerd. "Ik heb een nieuwe knie sinds 2 januari. Ik kon geen trap meer lopen, bijna niks meer. Het ging allemaal heel moeizaam. 2,5 dag na de operatie was ik weer naar huis", vertelt Meijer tegenover Feyenoord TV.
"Ik heb me daarna uitgesloofd. Het ging allemaal heel goed, maar toen heb ik te veel gedaan. Daardoor kwam mijn knie vol met vocht. Ik had heel veel pijn. Ik kan wel tegen een beetje pijn, maar dit was echt heel vervelend. Een week lang heb ik moeten ijzen en rusten. Maar nu loop ik weer normaal. Buiten nog met een kruk, thuis zonder."
Deze week toonde Meijer zich weer in De Kuip. "Ruim een maand ben ik gescheiden geweest van de club. Thuiszitten is niet prettig. Ondanks mijn hoge leeftijd ben ik graag bij de club. Ik was blij om weer in de kleedkamer te zijn bij de jongens. Al die knullen kwamen naar me toe, daar leef je helemaal van op."
De 76-jarige Rotterdammer ontving veel steun in de afgelopen weken. "Heel veel sms'jes, telefoontjes, mails, brieven. Fantastisch als je dat ontvangt. Geweldig dat de mensen met je meeleven."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeClubicoon met nieuwe knie teruggekeerd in De Kuip
Een clubicoon is teruggekeerd in De Kuip. Na een maand afwezigheid heeft Gerard Meijer zijn werkzaamheden bij Feyenoord weer opgepakt.

