Blind en Sturkenboom per direct opgestapt bij Ajax
Danny Blind en Martin Sturkenboom hebben besloten hun functies bij Ajax neer te leggen. De technisch directeur ad interim en de algemeen directeur ad interim doen dit met onmiddellijke ingang.

Daarmee is de feitelijke leiding van Ajax in handen van de statutaire directieleden Henri van der Aat en Jeroen Slop. Blind en Sturkenboom kwamen tot dit besluit nadat het Gerechtshof in Amsterdam afgelopen dinsdag uitspraak deed inzake de voorgenomen benoemingen van Sturkenboom en Louis van Gaal tot statutair directeur bij Ajax. Met Louis van Gaal is in onderlinge afstemming de conclusie getrokken dat zijn komst naar Ajax niet wordt doorgezet.
"Ik heb een hele duidelijke visie op de toekomst van Ajax", vertelt Blind in een officieel persbericht. "Deze sluit aan op de mogelijke komst van Louis van Gaal. Nu zijn komst niet meer aan de orde is, kan en wil ik zelf ook niet verder. Ik heb een jarenlang verleden bij Ajax, wat het extra moeilijk maakt om deze beslissing te nemen. Maar ik loop niet weg voor mijn verantwoordelijkheid."
Ook Sturkenboom reageert in hetzelfde bericht. "Ik heb een groot vertrouwen in de visie en de samenwerking met Louis van Gaal en Danny Blind. Wij begonnen aan deze klus in de veronderstelling dat Louis er vanaf 1 juli 2012 bij zou komen. Nu duidelijk is dat dit niet meer gaat gebeuren, is het voor mij en Ajax verstandig dat ik opstap. De interim-aanstellingen van Danny en mij waren weliswaar door de rechter niet betwist, maar het wordt na de recente uitspraak van de rechter nog moeilijker ons werk voor Ajax goed te kunnen doen. De club heeft grote behoefte aan rust, dus Danny en ik nemen onze verantwoordelijkheid door ruimte te maken. Met deze stap hopen wij dat Ajax in rustiger vaarwater komt."
Blind kwam op 15 mei 2008 terug bij Ajax. Sturkenboom begon op 18 november 2011 aan zijn werkzaamheden in Amsterdam. Eerder vandaag werd al bekend gemaakt dat de Raad van Commissarissen van Ajax terug zal treden.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Daley, mag dan nu wat minder zijn, maar hij kan ook een opleving krijgen.
Ook al zegt dat misschien ook wel weer genoeg over hem, dat je hem eigenlijk liever kwijt dan rijk bent omdat hij anders toch wel naar de pijpen danst van wie hem een zak geld aanbiedt...
En Cruijff??? Die zit dan weer metz'n grote bek in Barcelona en geeft comentaar op anderen.
Die twee zijn de grootste incompetente bestuurders in de hele NV Ajax! Bovendien ook doelwitten van Cruijff! Driemaal raden hoe zij het leidersschap nu over zullen nemen: Waar mogelijk wordt Cruijff nu nog meer tegengewerkt dan voorheen door Sturkenboom en Blind!
Wordt vervolgd...
Dus, als zowel Slop als Aat hun hachie willen redden bij Ajax dan kunnen ze maar beter meewerken, want de nieuwe RVC kan ze beiden naar huis sturen.
En huppetee Jopie neemt het eerste ticket weer naar barcelona,en gaat als vanouds weer als beste stuurlui aan wal,weer lopen orakelen.
Want dat is waar cruijff goed in is........................alles en iedereen afkraken die niet in zijn straatje meeloopt en roepen wat er voor fout gaat,maar nooit met structurele(haalbare) oplossingen komt.
Zoooooooooooo gemakkelijk.....bah.
Laatste nieuws
- 17:50 Opnieuw medische tegenslag voor Spanje
- 17:43 Griekse held hangt voetbalschoenen aan de wilgen
- 17:31 EK-tegenstander Oranje kent slechte voorbereiding
- 17:17 Gerrard is dolgelukkig met aanvoerdersband
- 17:10 Casillas: 'Geen excuus voor Spanje'
- 17:03 Mourinho: 'Zonder Barcelona was Real zonder trainer kampioen geworden'
- 16:55 Rooney moet op de blaren zitten en heeft spijt
- 16:42 Programma oefeninterlands zaterdag 26 mei
- 16:33 Korte maar krachtige terugblik op de Premier League
- 16:28 Dronken fan en trainer vallen elkaar aan
- 16:13 'Schalke 04 zit niet achter Dani Alves aan'
- 16:04 Barcelona: 'Passend slot voor beste coach uit clubgeschiedenis'
- 15:50 'Bayern en Pizarro naderen akkoord'
- 15:36 Klose: 'Ik ben klaar voor het EK'
- 15:19 PSV is hofleverancier van Oranje 1
- 15:11 Siem: 'Hopelijk maakt Luuk een paar goaltjes'
- 15:06 Financieel goed nieuws voor Feyenoord 4
- 14:56 Van Marwijk mag bij blessure nog een vervanger oproepen
- 14:43 Vlaar dolgelukkig: 'Gevochten met alles wat ik had' 1
- 14:32 De Jong baalt, maar wenst Oranje veel succes
- 14:25 Rosales in de belangstelling van grote Europese clubs
- 14:14 Del Piero zal niet meer terugkeren naar Italië
- 14:00 Van Marwijk laat Ajacieden, Lens en Maher thuis 9
- 13:56 Vertonghen hoopt op Anita en De Jong 1
- 13:53 Van der Vaart was bijna speler van PSG geweest
