De thuisploeg probeerde er wat van te maken, maar op een slechte grasmat wist het weinig te creëren. Mads Junker kreeg de eerste kans van de wedstrijd, echter kon hij de bal niet tussen de palen koppen. Een schot van NEC-speler Lasse Schöne verdween vlak naast het doel van de gastheren.
In de tweede helft kwam het treffen meer tot leven. Dankzij een goede voorzet van Ryan Koolwijk kon Schöne inkoppen, maar zag het leder in de handen van doelman Pawel Kieszek verdwijnen. Malki bepaalde uiteindelijk de eindstand. De aanvaller kon vrij koppen en liet sluitpost Gabor Babos met zijn inzet kansloos.
Door de zege staat Roda nu op een achtste plek met 31 punten uit 21 wedstrijden. NEC-trainer Alex Pastoor ziet zijn club op de twaalfde plek staan als hij naar de ranglijst kijkt. De Nijmegenaren hebben 23 punten verzameld uit het zelfde aantal duels als Roda JC.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMalki toont opnieuw waarde voor winnend Roda JC
Roda JC Kerkrade heeft in een matig duel met NEC de drie punten in eigen huis kunnen houden. Negentig minuten lang werd er pover voetbal op de mat gelegd. Opnieuw was het Sanharib Malki die zijn waarde toonde voor Roda JC en het e

