Net als Almere City FC - Cambuur Leeuwarden (1-1) van afgelopen vrijdag kon ook FC Zwolle - Go Ahead Eagles ondanks de winterse weersomstandigheden gewoon doorgang vinden. Het eerste bedrijf was gelijkopgaand. Namens de Blauwvingers werd Jesper Drost tot tweemaal toe gevaarlijk en ook Frank Olijve verscheen voor het doel van Peter van der Vlag. Aan de andere kant van het veld kregen Jarchinio Antonia en Karim Fachtali kansen om de score te openen.
Ook na de tijdelijke onderbreking vielen er geen doelpunten te noteren in het FC Zwolle Stadion. Een tegenvaller voor The Eagles, die met voormalig FC Barcelona-verdediger Óscar López in de basis begonnen, was het uitvallen van Jan Kromkamp.
FC Zwolle, dat door de puntendeling op 51 punten is komen te staan, eindigt de februarimaand tegen MVV (thuis) en Telstar (uit). Go Ahead Eagles neemt het in diezelfde periode op tegen AGOVV Apeldoorn (uit) en FC Oss (thuis).

