De huidige nummer twaalf van de Jupiler Pro League moet besparen om weer een gezonde club te worden en het salaris van Sonck drukt zwaar op de begroting. De Belg werkte het voorbije seizoen een opvallend parcours af. Hij begon op de bank, werd daarna uit de selectie gezet vanwege een ruzie met trainer Chris Janssens en vocht zich uiteindelijk terug in de ploeg. Dit seizoen kwam de 55-voudig oud-international tot twee doelpunten in de hoofdmacht.
Sonck speelde gedurende zijn profcarrière voor Molenbeek, Germinal Ekeren, Germinal Beerschot (nu Beerschot AC), RC Genk, Ajax, Borussia Mönchengladbach en Club Brugge KV.
Overigens hebben ook Gonzague Vandooren en Alexander Mathisen van Lierse SK te horen gekregen dat zij mogen uitzien naar een nieuwe werkgever.

