"Bij Juventus moest ik altijd in positie blijven en mocht ik alleen verdedigen. In het 4-4-2 systeem van Galatasaray krijgt ik de vrijheid om ook aan te vallen en zo heb ik een extra kwaliteit van mezelf ontdekt", aldus Melo tegenover het Turkse medium Milliyet.
"We zijn uitstekend in vorm in de competitie, maar we moeten voorzichtig blijven. Ik ben erg gelukkig bij Galatasaray en ben niet van plan na dit seizoen weer te vertrekken. Zelfs als we geen kampioen worden, wil ik niet terug naar Juventus", besluit de Braziliaan.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMelo ziet terugkeer bij Oude Dame niet zitten
Felipe Melo komt dit seizoen uit voor Galatasaray. De Juventus-huurling heeft het uitstekend naar zijn zin bij de Turkse topclub en ziet het dan ook niet zitten om na deze jaargang terug te keren bij de Oude Dame.

