Swansea City kwam fel uit de startblokken. De ploeg met Michael Vorm onder de lat kreeg goede mogelijkheden. Een schot van Wayne Routledge ging net over het doel van Joe Hart en vlak daarna kreeg Swansea City een penalty. Het was Rouledge, die de penalty veroorzaakte en Scott Sinclair ging achter de bal staan. De Engelman faalde oog in oog met City-doelman Hart.
Manchester City was gelijk wakker, maar kon niet overtuigen in Wales. Vlak voor rust werd een schot van Mario Balotelli geblokt, maar wisten niet veel kansen te creëren. De eerst helft eindigde doelpuntloos in Wales.
In de tweede helft werd City gevaarlijker. Sergio Aguero kreeg een schietkans en schoot de bal net naast het doel van Oranje-international Vorm. Even later moest Vorm in actie komen toen Samir Nasri op doel schoot. Balotelli werd in de zestienmeter onderuit gehaald, maar de scheidsrechter zag er geen penalty in. De ploeg met Nigel de Jong in de basisopstelling ging hard op zoek naar de drie punten, maar het Swansea die hiervan profiteerde. In de 83e minuut kwam een voorzet vanaf rechts op het hoofd bij Luke Moore. De Engelse spits kopte de bal verwoestend in het doel.
In de laatste minuten van de wedstrijd ging City hard op zoek naar de gelijkmaker. Mario Balotelli dacht de gelijkmaker te scoren, maar het doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel. Door de winst van Manchester United tegen West Bromwich Albion is Manchester City niet langer de koploper in de Premier League.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeManchester City verliest koppositie door verlies in Wales
Manchester City is de koppositie in de Premier League kwijtgeraakt aan aartsrivaal Manchester United. De ploeg van Roberto Mancini verloor in de uitwedstrijd bij Swansea City met 1-0, door een doelpunt van 11-03-2012 17:04 door Redactie ELF Voetbal

