Er werd vooral veel gelachen bij de eerste training onder leiding van de nieuwe oefenmeester. Een beeld dat men in Leverkusen een tijdje niet had gezien. Voor aanvang van de training had Hyppia zijn manschappen het nodige te vertellen, want de Fin begon veertig minuten te laat aan zijn eerste werkdag op het veld.
Veteraan Ballack hoopt dat er onder Hyppia betere tijden voor hem aanbreken. De voormalig international van Duitsland ontbrak de laatste weken door een spierblessure, maar hoopt samen met de Fin voor Leverkusen nog een startbewijs voor Europa te bemachtigen.
"Sami en ik hebben veel met elkaar besproken, hij was altijd al veel bezig met het elftal. Ik moet eerst weer fit worden en dan afwachten of hij mij laat spelen. We moeten eerst weer het goede gevoel voor elkaar terug zien te vinden", aldus de 35-jarige Ballack.

