De Brabanders wonnen (0-1 FC Emmen-uit) weliswaar opnieuw, maar zien slechts Juanito Sequeira (foto) in onderstaand elftal van de week staan. Matchwinner Erik Quekel werd niet opgenomen in het elftal. Het record blijft daardoor in handen van De Graafschap, dat in het seizoen 2009/'10 wel drie keer op rij de meeste spelers leverde.
Hofleveranciers waren deze keer liefst drie clubs. sc Cambuur Leeuwarden, Go Ahead Eagles en FC Eindhoven zien twee spelers terug. De Friezen versloegen koploper FC Zwolle met liefst 3-0, Go Ahead Eagles deelde de punten (1-1) met FC Den Bosch en de nummer drie uit de Lichtstad won met 1-0 van FC Dordrecht.
In het algemene klassement ziet Arne Slot zijn voorsprong slinken op naaste belager Tom Daemen. Al kwam de middenvelder van MVV Maastricht opnieuw niet in actie. Hij herstelt nog van een knieblessure. Het verschil tussen beide heren is nog maar één tiende van een punt. Daarna volgen drie spelers.
Spelregels Jupiler Top ELF
Een speler maakt kans op een uitverkiezing voor het elftal van de week als hij minimaal een half uur in de desbetreffende speelronde heeft meegedaan.
Jupiler Top ELF speelronde 29:
Doel: Marco Bizot (Cambuur Leeuwarden)
Verdediging: Wout Droste (Go Ahead Eagles) - Jeroen Veldmate (Sparta Rotterdam) - Frank van Kouwen (FC Eindhoven) - Jonathan Vosselman (Go Ahead Eagles)
Middenveld: Juanito Sequeira (Helmond Sport) - Marco van der Heide (Cambuur Leeuwarden) - Jens van Son (FC Eindhoven)
Aanval: Michiel Kramer (FC Volendam) - Tom van Weert (FC Den Bosch) - Marc Höcher (Willem II)
Beste speler Jupiler League 2011/2012
1.
Cijfer: 6.8
Arne Slot (FC Zwolle)
2.
Cijfer: 6.7
Tom Daemen (MVV Maastricht)
3.
Cijfer: 6.6
Erik Bakker (sc Cambuur Leeuwarden)
Jeroen Veldmate (Sparta Rotterdam)
5.
Cijfer: 6.4
Darryl Lachman (FC Zwolle)
6.
Cijfer: 6.3
Jop van der Linden (Helmond Sport)
Spelregels algemeen klassement
Een speler maakt deel uit van het klassement als hij in 15 van de 29 speelronden minimaal dertig minuten per duel in actie is gekomen. Aan het einde van de rit, na speelronde 34, dient een speler in 22 wedstrijden minimaal dertig minuten te hebben gespeeld om over een geldig eindcijfer te beschikken.

