Laatste nieuws
14.23FC Porto sluit verloren zoon weer in de armen na vertrek Luuk de Jong
14.11Jorrit Hendrix moet zijn oude club Fortuna Düsseldorf uit het dal helpen
14.00Zware start voor Oranje: dynamisch Japan vraagt uiterste van Koeman
14.00Rondje WK: 'Het belooft een spectaculair toernooi te worden'
13.58Ierse protesten missen uitwerking niet: beladen duel met Israël verplaatst
13.50VI Live: WK begint voor Makkelie met duel VS
13.45'Als je dat niet serieus neemt dit WK, dan heb je er helemaal niets van begrepen'
13.40'Brighton spot Van Hecke-opvolger bij Spurs en doet bod van 35 miljoen euro'
13.32Van Boekel mogelijk door als VAR, Dieperink keert komend seizoen terug
13.30Wat Oranje kan leren van de loopacties van Inbeom Hwang
13.30Stel hier je favoriete Oranje samen: 48 landen, 48 opstellingen
13.19'PSG wil onervaren Oranje-international strikken, vraagprijs 50 miljoen euro'
13.02Go Ahead zwaait Van der Ree uit, weg vrij voor eigen assistent van Oosting
13.00'44 procent van de voetballers heeft hier last van, het is te bizar voor woorden'
13.00De vrijbuiter op links bij de Engelsen: 'Nico heeft alles'
12.58SPORT ziet droomtransfer Ajax dichterbij komen: 'Alle wegen leiden naar hem'
12.58De Jong baalt van vele gemiste interlands: 'Had richting de honderd kunnen hebben'
12.43Revolutie bij Juventus na mislopen Champions League-miljoenen
12.35VI Live: gastland Canada aast op eerste WK-zege
12.30Rondje WK Extra met Theo Janssen: 'Argentinië wordt wereldkampioen'
12.25Ernstig geweld rond openingswedstrijd WK in Mexico-Stad
12.25Feyenoord deelt nieuw driejarig contract uit aan talent: 'M'n tweede huis'
12.25Het geheim van 'reuzendoder' Japan: 'Bondscoach is dat helemaal gaan analyseren'
12.24Liverpool neemt ook afscheid van Van Bronckhorst en Hulshoff
12.15Go Ahead Eagles kondigt vertrek van 'vakman' aan: 'Ik wil iedereen bedanken'
12.03'Brighton wil talentvolle Spurs-verdediger betrekken in Van Hecke-deal'
12.03Update: Hulshoff en Van Bronckhorst vertrekken in kielzog van Slot bij Liverpool
12.00Terugkeer definitief: Duitse degradant doet zaken en legt Jorrit Hendrix vast
12.00VP-Voetbalkantine: 'Sami Ouaissa is absoluut een versterking voor Feyenoord'
12.0044 procent van voetballers krijgt maandelijks haatreacties: 'Hoort er niet bij'
12.00De magie van Luka Modric: 'Ik train hier met een kleine Cruijff'
11.55Matchwinner Zuid-Korea doet onthulling: 'Ik had 38 graden koorts'
11.44Elk land heeft eigen goaltune mogen aanleveren bij de FIFA
11.42Waar, wanneer en hoe laat Nederland het WK-duel met Japan speelt
11.40Veel lof voor het Oranje-legioen: 'Nemen een speelstad over vol positiviteit'
Resultaten x
Overige

VVV kan rechtstreekse handhaving uit hoofd zetten

VVV-Venlo kan zich op gaan maken voor de Promotie/degradatie play-offs. Na de vijfde nederlaag op rij lijkt een plek klimmen op de ranglijst onmogelijk. Vanavond ging de ploeg met 1-3 onderuit in eigen huis tegen Vitesse.

12-04-2012 21:53 door Redactie ELF Voetbal

Het werd een wedstrijd met twee gezichten. Een dominerend Vitesse voor rust. Een opportunistisch, enthousiast en sterk VVV-Venlo in de tweede helft. Trainer Ton Lokhoff van VVV-Venlo had één wijziging in zijn basiself aangebracht. Steven Berghuis moest op de bank, voor hem speelde Bryan Linssen op de linksbuitenplaats. Yanic Wildschut verhuisde daardoor naar de voor hem vreemde rechtsbuitenplaats. Collega John van den Brom van Vitesse verving Giorgi Chanturia door Nicky Hofs. Een ingreep die uitstekend uitpakte bij de bezoekers. Want vanaf minuut één domineerde Vitesse. Al in de tweede minuut trapte Alexander Büttner rakelings over en drie minuten later herhaalde Renato Ibarra dat.

In de elfde minuut viel de logische 0-1. Marco van Ginkel draaide zich knap vrij en stuurde met een bekeken steekpassje Büttner weg. De linkervleugelverdediger haalde met zijn linker verwoestend uit. Binnen de minuut was het echter alweer bijna gelijk, maar doelman Piet Velthuizen tikte in een katachtige reflex een kopbal van Barry Maguire net onder de lat vandaan. Na een goed schot van Nicky Hofs en idem dito redding van doelman Dennis Gentenaar aan de andere kant, verdubbelden de gasten in de 26e minuut de voorsprong. Büttner troefde eerst Wildschut af, om de bal vervolgens panklaar vanaf links op het hoofd van Wilfried Bony te leggen: 0-2.

En VVV-Venlo? Dat ploeterde. Wist zich absoluut geen raad als het in balbezit kwam en een nauwkeurige pass vormde een hoge uitzondering. In de rust liet Lokhoff de teleurstellende Uche Nwofor achter in de kleedkamer en verving hem door landgenoot Michael Uchebo. Dat bracht direct geloof. Niet alleen bij de spelers. Vooral bij het publiek, dat plotseling vanaf het beginsignaal massaal achter de ploeg ging staan en zich liet horen. Dat resulteerde in de 52e minuut dan ook in de 1-2 via Yanic Wildschut. De Amsterdammer, die na rust weer vanaf zijn vertrouwde linkerkant acteerde, tikte handig Guram Kashia door de benen en versloeg doelman Piet Velthuizen met een geplaatste schuiver.

Bijna viel direct daarna al de 2-2, maar doelman Piet Velthuizen bracht twee keer uitstekend redding. Met Mike Havenaar voor Anthony Annan gokte Vitesse op de ontstane ruimte aan Venlose kant en dat resulteerde in enkele gevaarlijke counters. Zonder doelpunt overigens. VVV-Venlo bleef drukken en Barry Maguire leek in de 85e minuut, mooi vrijgespeeld door invaller Berghuis, binnen te schieten. Maar het leder ging over. Terwijl de gelijkmaker elk moment kon vallen en VVV-Venlo al haar spelers naar voren stuurde, viel in de derde minuut van de extra tijd ook nog de 1-3. Invaller Mike Havenaar brak uit, Nicky Hofs tikte binnen.

VVV-Venlo blijft zestiende. Vitesse zevende en bouwt haar voorsprong op achtervolgers NEC en RKC Waalwijk weer uit tot vijf punten. De play-offs voor een Europa League-ticket lijkt daardoor ook geboekt.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.