Juventus - Lecce (1-1)
Juventus behield de koppositie in de thuiswedstrijd tegen laagvlieger Lecce, maar liep wel averij op. De Oude Dame, zonder Eljero Elia in de wedstrijdselectie, kwam in de achtste minuut op voorsprong dankzij Claudio Marchisio. Vijf minuten voor tijd zorgde invaller Andrea Bertolacci voor een stunt. Lecce speelde op dat moment met tien man door een tweede gele kaart van Juan Guillermo Cuadrado in de 54e minuut. Twee speelrondes voor het einde beschikt Juventus, dat de Serie A eindigt tegen Cagliari (uit) en Atalanta Bergamo (thuis) en tevens nog in de Coppa Italia-finale aantreedt tegen Napoli, over een puntentotaal van 78.
AC Milan - Atalanta Bergamo (2-0)
AC Milan blijft wel in het kielzog varen van Juventus. Door een 2-0 overwinning op Atalanta Bergamo bedraagt de achterstand op de equipe van oefenmeester Antonio Conte nu nog maar één punt. Sulley Muntari en invaller Robinho verzorgden de doelpuntenproductie. In de wedstrijdselectie van de Rossoneri ontbraken Urby Emanuelson, Clarence Seedorf en Mark van Bommel. AC Milan sluit het Serie A-seizoen af tegen Internazionale (uit) en Novara (thuis).
Parma - Internazionale (3-1)
Internazionale is een stapje verder verwijderd het behalen van Champions League-voetbal. Het uitduel met Parma werd niet tot een goed einde gebracht: 3-1. Met Wesley Sneijder, die in de dertiende minuut tot scoren kwam, in de basis en Luc Castaignos buiten de wedstrijdselectie verloren de Nerazzurri door doelpunten van Fernando Marqués, Sebastian Giovinco en Jonathan Biabiany. Internazionale blijft zodoende op 55 punten staan. Concurrent Udinese won haar wedstrijd wel, terwijl Lazio Roma de punten vanavond moest delen.
Overige uitslagen Serie A:
Catania - Bologna (0-1)
Cesena - Udinese (0-1)
Fiorentina - Novara (2-2)
FC Genoa - Cagliari (2-1)
Lazio Roma - AC Siena (1-1)

