De 25-jarige Engelsman kijkt reikhalzend uit naar de uitwedstrijd tegen Newcastle United en het thuisduel met Queens Park Rangers. "De stand van een competitie liegt niet, het gaat er alleen maar om hoe hoog je staat aan het einde van het seizoen. Soms gaat het beter dan anders, maar wij staan de laatste zeven maanden steeds hoog op de ranglijst. We spelen nog twee zware wedstrijden en ik hoop dat we de titel kunnen pakken", aldus Hart tegenover Sky Sports.
Veel lof gaat uit naar Sergio Aguëro en David Silva, maar volgens Hart is iedereen bij Manchester City verantwoordelijk voor de huidige koppositie van Engeland. "Dat geeft soms wat frustraties. Ik geniet van het spel van Aguëro en Silva, maar de mensen zien niet hoeveel werk anderen verzetten. We moeten het samen doen om waardering te krijgen."
Roberto Mancini verwacht niet dat zijn spelers onder de druk zullen bezwijken. "Dat is zes weken geleden wel gebeurd, maar ik weet niet waardoor. Misschien doordat er een aantal belangrijke spelers geblesseerd was. Het zal nu niet nog eens gebeuren. We kunnen het aan. Je kunt altijd verliezen. Zo werkt het in de voetballerij, maar ik weet zeker dat mijn spelers tegen Newcastle United een goede wedstrijd zullen spelen", aldus de 47-jarige keuzeheer.
"We hebben nu twee keer gewonnen van Manchester United en zijn dus de beste van Manchester", vervolgt de Italiaan. "Het is nu zaak om ons ook als beste van Engeland te bewijzen."

