"Niemand kan ontkennen dat het een verrassing was toen zondag duidelijk werd dat Roy Hodgson werd aangesteld als bondscoach van Engeland. Iedereen dacht dat Harry Redknapp de functie zou krijgen. Het waren twee goede kandidaten en voor beiden viel wat te zeggen", geeft de ex-speler van Manchester United aan tegenover Mail on Sunday.
Neville heeft echter vertrouwen in Hodgson. "Indien Hodgson zou falen zal dat niet liggen aan zijn kwaliteiten als coach. De functie van bondscoach is in Engeland echter veel meer. Er is veel druk en ik heb daardoor meerdere mensen zien veranderen."
De voormalig verdediger speelde in zijn loopbaan van 1992 tot 2011 in het eerste elftal van United. Daarvoor was hij ook al actief in de jeugdopleiding van de Engelse grootmacht. Namens Engeland speelde hij 85 interlands, waarin hij niet tot scoren kwam.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeNeville was verrast door aanstelling Hodgson
Roy Hodgson werd onlangs gepresenteerd als de nieuwe bondscoach van Engeland. Gary Neville, voormalig international, geeft toe in eerste instantie verrast te zijn door de aanstelling. Volgens de Engelsman rekende iedereen op Harry Redknapp als nieuwe eindverantwoordelijke.

