Laatste nieuws
15.16Ajax geeft meer informatie over voorbereiding: trainingskamp in Nederland
15.14FC Twente verkoopt Mats Rots aan Hoffenheim, vermoedelijk voor recordbedrag
15.02'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Núñez genoemd bij Barcelona'
15.00Elia blikt terug op social media-rel: 'Bam, gelijk heel het land over me heen'
15.00(Bijna) alle WK-hits beluisterd en geanalyseerd
14.59Lerarenstaking vormt obstakel voor WK-start in Mexico
14.58Ajax trekt in de voorbereiding naar Gelderland
14.52AZ legt spits uit de jeugd voor drie seizoenen vast
14.49Koeman beseft: 'Dat moet wel veranderen, anders win je niet veel wedstrijden'
14.36Hoffenheim dolblij na akkoord met FC Twente over Rots: 'Enorm potentieel'
14.33Rondje WK: 'Malen verdient meer vertrouwen van Koeman'
14.19Utrecht-speler Iqbal hoopt met voorbeeldfunctie geschiedenis te schrijven op WK
14.11Dumfries bedankt amateurclub voor felicitatie met transfer naar Real Madrid
14.02FC Twente vangt recordbedrag voor Rots: 'Bizar hoe het allemaal gegaan is'
14.00WK-gids Groep J: Messi treft Jordaanse Messi, strijd tussen Oostenrijk en Algerije
13.48Waar en wanneer: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK 2026
13.46'Het moet bij het Nederlands elftal allemaal van Cody Gakpo komen...'
13.44Nieuwe inkomstenbron FIFA: fans betalen voor naam op scherm
13.36'Real Madrid is niet klaar na Konaté en Dumfries en benadert Arsenal-verdediger'
13.33Real Madrid verlengt met Emirates in megadeal van 100 miljoen per jaar
13.20'Aura' is de kracht van bondscoach Koeman: 'Dan viel het compleet stil'
13.20FCUpdate WK Pool 2026 geopend: ga de strijd aan met de community!
13.15Til niet geschorst voor WK-duel met Japan na rode kaart tegen Oezbekistan
13.10Oezbeekse spelers gefouilleerd voor duel met Oranje, ook speurhonden ingezet
13.10Nederlandse succescoach neemt afscheid van Beveren: 'We braken record na record'
13.05Oranje-international verrast en prijkt op cover van WK-special van Men's Health
13.05Het WK in cijfers
13.00Elia open over hoge druk in topvoetbal: 'Je moet presteren en je mond dichthouden'
13.00René Meulensteen weer actief op WK als assistent bij Irak: 'Shock the world'
12.55'Ajax legt in zoektocht naar keeper ook contact met Zwitserse WK-ganger'
12.54Ajax lijdt nederlaag in miljoenenzaak rondom Antony en Lisandro Martínez
12.48Sneijder wijst naar Koeman: 'Ik geloof niet dat we 4-3-3 gaan spelen op het WK'
12.45Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.30Iran is woedend na beslissing VS: 'Dit roept serieuze vragen op...'
12.30De laatste keer Messi, Ronaldo en andere wereldsterren, wat kunnen ze nog dit WK?
Resultaten x
Overige

Wederzijdse liefde: Vitesse wil clubicoon Van den Brom niet kwijt

Vitesse is onder geen beding van plan om John van den Brom (45) naar Anderlecht te laten vertrekken. Ook de keuzeheer zelf blijft het liefst gewoon waar hij nu is, zo liet hij al weten.

16-05-2012 21:45 door Redactie ELF Voetbal

"Wij zijn niet benaderd door Anderlecht. John wel. Hij heeft ons daarvan ook meteen in kennis gesteld. Willen ze erover praten, dan is het antwoord in principe 'nee'. Zeker omdat hij een clubicoon is", vertelt directeur Paul van der Kraan tegenover Omroep Gelderland. "Ik hoop dat hij bij Vitesse blijft. Daar ga ik vanuit. Hij heeft nog een tweejarig contract. We zijn nog lang niet op elkaar uitgekeken. John en Vitesse moet je zien als een goed huwelijk. Ik vind het nog laat in het seizoen dat John wordt benaderd door een club, want hij heeft natuurlijk een hele goede prestatie geleverd hier. Dat heeft hij vorig jaar ook gedaan bij ADO Den Haag. Ik denk dat John een toptrainer in spe is. Hij moet nog iets meer ervaring opdoen. Begin juli stond er een file op de snelweg naar Papendal. Er kwamen meer dan vierduizend mensen naar de eerste training waar er normaal gesproken vierhonderd komen. Dat zegt wat over het draagvlak dat John heeft bij onze club."

Van den Brom, die zich met Vitesse voorbereidt op de twee finales van de play-offs om Europees voetbal tegen RKC Waalwijk, lijkt de kans om Ariël Jacobs op te volgen te laten lopen. "Anderlecht is niet aan de orde. Voor mij ligt de focus op Vitesse. Ik heb het super naar mijn zin. Ik wil helemaal niet weg hier. Dat weet iedereen. Vitesse moet de ambitie hebben om Europees te spelen. RKC Waalwijk is een goede tegenstander. Ze zijn een goed elftal, staan goed. Maar als je ziet met hoeveel overtuiging we tegen NEC hebben gespeeld, dat neem je altijd mee", vertelde hij reeds.

Het contract van Van den Brom bij Vitesse werd onlangs verlengd tot de zomer van 2014. Dat gebeurde na het behalen van de play-offs om Europees voetbal. Clubeigenaar Merab Jordania zou dus een stevige transfersom kunnen vragen. Volgens Jan Boskamp, oud-trainer van onder meer Anderlecht en vriend van Jordania, is de relatie tussen de 51-jarige Georgiër en Van den Brom niet super. "Het is algemeen bekend dat het niet goed zit tussen die twee. Waarom zou Jordania hem niet laten gaan? Als hij er geld voor krijgt...", zegt de 63-jarige Rotterdammer in Het Nieuwsblad.

Nacer Chadli, die in het verleden drie jaar heeft samengewerkt met Van den Brom in dienst van AGOVV Apeldoorn, zou het verstandig vinden wanneer zijn ex-trainer de overstap maakt naar Paarswit. "We hebben nog steeds contact. Hij is heel menselijk en zal nooit nalaten om mij raad te geven of aan te moedigen. In mijn ogen is hij klaar om naar een topclub te gaan. Hij verdient dat ook", aldus de 22-jarige vleugelspits, die Van den Brom een superkeuze noemt voor Anderlecht. "Hij houdt van mooi voetbal en dat zie je altijd terug bij de clubs die hij traint. Reden te meer dus om hem bij Anderlecht aan het werk te zien. De supporters zullen zeker kwalitatief voetbal met hem zien. Ik zou het een superkeuze vinden."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.