"Dit is zonder meer het mooiste moment uit mijn loopbaan", aldus de aanvoerder. "Ik heb hier acht of negen jaar op gewacht. Alle slechte herinneringen zijn in één klap vergeten. We verloren tegen Manchester United in de finale van 2008 en gingen tot twee keer toe onderuit tegen Liverpool in de halve finale. Maar er is nu een zware last van onze schouders."
"Ik kan er mee leven dat ik niet meedeed, omdat we hebben gewonnen. Dat is waar het om gaat, zoveel geef ik om deze club. Het is wel enorm zwaar om toe te moeten kijken. Dan weet je wat de fans doormaken en het is heel frustrerend", gaat de mandekker verder.
"We hebben de Champions League en de FA Cup gewonnen dit jaar", aldus de international van Engeland. "We gaan dus de boeken in als het beste team in de geschiedenis van Chelsea. Dat is ongelooflijk."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeTerry: 'Acht of negen jaar op gewacht'
John Terry moest zaterdagavond noodgedwongen de Champions League-finale tussen Chelsea en Bayern München vanaf de tribune bekijken. Door een rode kaart tegen FC Barcelona was hij geschorst voor de laatste ronde. Na afloop was de centrale verdediger niet minder blij met het winnen van de titel.

