"Dat wordt een spannend moment", stelt Anita tegenover NUSport. "We hebben een zware trainingsweek achter de rug, ik heb alles gegeven wat in me zit. Hopelijk is dat genoeg geweest om de bondscoach te overtuigen."
De veelzijdige Anita acteerde tegen Bayern München een deel van de wedstrijd als rechtsback. "Dat was nieuw voor mij, maar je probeert het natuurlijk zo goed mogelijk in te vullen. Het voordeel is dat ik op meerdere posities inzetbaar ben, maar ik besef ook de nadelige kant van die veelzijdigheid. Dat ik me niet echt kan richten op één positie."
"Misschien kan ik nog wat laten zien tegen Bulgarije, maar de schifting kan ook eerder plaatsvinden. Ik laat het maar op me afkomen. Ik heb m'n stinkende best gedaan, meer kun je niet doen", besluit Anita.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeAnita: 'Het wordt spannend'
Het zijn spannende tijden voor enkele Oranje-internationals. Zo ook voor Vurnon Anita, die misschien al voor het weekend hoort of hij mee mag naar het EK.

