"De loting was vriendelijk voor ons en gaf ons een basis op de dichtstbijzijnde locatie (Wroclaw, red). Dat gaf ons de mogelijkheid om op de meest comfortabele manier te reizen. We gaan daar namelijk met een luxe trein heen. De spelers hebben die helemaal voor henzelf", begint de keuzeheer.
In Groep A neemt Tsjechië het op tegen gastland Polen, Griekenland en Rusland. "We zijn geen favoriet, maar ook zeker niet de underdog", gaat hij verder op de website van de FIFA. "Elk land wil het zo goed mogelijk doen en dat geldt ook voor ons. Maar ons voornaamste doel is simpel: we willen de groepsfase overleven."
Het laatste succes van de Tsjechen was in 2004. "We zijn niet in de positie om een gooi te doen naar de titel", beseft Bilek. "Maar alles kan gebeuren in het voetbal."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeTsjechië heeft duidelijke doelstelling
Michael Bilek, bondscoach van Tsjechië, heeft een duidelijk doel voor ogen. De oefenmeester wil op het EK 2012 minimaal de groepsfase doorkomen.

