Door ERWIN HOKKEN — Twitter: @ErwinHokken — gepubliceerd op 30 mei '12 23:23Van Marwijk onder de indruk van Afellay
Bondscoach Bert van Marwijk was woensdagavond onder de indruk van Ibrahim Afellay. Mede door de linksbuiten werd er met 2-0 gewonnen van Slowakije.

Foto: Orange Pictures
Na een pass van Mark van Bommel schoot de linksbuiten op doel, waarna de bal van richting werd veranderd door een Slowaakse verdediger, maar wel in het doel vloog. Dit betekende de 1-0.
"Hij is een uitzonderlijk talent. Zo iemand heeft gelukkig weinig ritme nodig. We hadden hem er liever eerder bij gehad. Maar dat kon niet. Gelukkig is hij er nu. Misschien heb ik risico met hem genomen. Maar hij is heel gebleven", besloot de bondscoach lyrisch.
-
14:03 Seedorf verkozen tot Craque do Campeonato -
13:53 Beerschot failliet verklaard -
13:44 Clubman Feskens vertrekt bij Willem II -
13:36 Wie scoorde het doelpunt van het seizoen? -
13:35 VIDEO: Levski Sofia-fans zorgen voor mooi spektakel -
13:15 'João Moutinho en James Rodriguez naar AS Monaco' -
13:08 'Positie Arnesen staat onder druk' -
12:47 Baines na 3420 minuten in illuster rijtje -
12:31 Conte ziet assistent voor tweeënhalf jaar de bak in gaan -
12:24 Van Beers begint aan vijfde club in twee jaar tijd -
12:07 Wiedemeijer fluit Twente - Utrecht -
11:51 Raúl: 'Kon twee keer naar Barcelona, maar dat was voor mij geen optie' -
11:43 Naismith belooft beterschap bij Everton -
11:30 Na Kai nu ook Klay Rooney -
11:12 Lukaku blij met verhuurperiode bij WBA



