Door ILJA HILHORST — gepubliceerd op 1 juni '12 09:00De Mos gelooft niet in succes Van den Brom
Aad de Mos was in het verleden succesvol in Belgiè bij Anderlecht en KV Mechelen, maar hij denkt niet dat landgenoot John van den Brom dat ook gaat zijn.

Foto: Orange Pictures
Het Gazet van Antwerpen vroeg het aan De Mos. "Vijftig procent. Zo groot acht ik de kans dat hij zal slagen. De valkuil voor John zijn de vedetten Dieumerci Mbokani en Milan Jovanovic", waarschuwt de ervaren oud-trainer van Ajax, PSV, Vitesse en Sparta Rotterdam.
De Anderlecht-fans hebben meer vertrouwen in Van den Brom. Liefst 88 procent staat achter zijn komst. "Roger Vanden Stock (voorzitter Anderlecht, IH) heeft de komst van Van den Brom charmant gebracht door te benadrukken dat hij een jonge hongerige trainer wilde."
"Hij heeft een Ajax-verleden, dat staat altijd goed bij Anderlecht, maar zijn verhaal van attractief voetbal is een fabeltje", bepleit De Mos. "Hij speelt countervoetbal van het zuiverste soort, het aantal 1-0 zeges is niet te tellen."
-
24-05 Vader Özil: 'Hij voelt zich thuis in Madrid' -
24-05 Moyes wijst United-assistenten de deur -
24-05 VIDEO: Van Bommel: 'Het kan zomaar 3-0 of 4-0 worden' -
24-05 De Laurentiis ontkent komst Benitez -
24-05 De Koning: 'Interesse van Sparta zou mij strelen' -
24-05 Müller: 'Niemand in paniek door strafschoppen' -
24-05 'PSV wil Barça-verdediger Fontas' -
24-05 Klopp: 'Het is tijd om dromen te vervullen' -
24-05 Demba Ba: 'Mourinho is een van de besten' -
24-05 Hummels gaat 'pijn verbijten' in de finale -
24-05 QPR-eigenaar: 'Degradatie is allemaal mijn fout' -
24-05 'Benteke staat de media niet meer te woord' -
24-05 Sanchez zegt 'nee' tegen Juventus -
24-05 VIDEO: Maher: 'We mogen tevreden zijn' -
24-05 VIDEO: Strootman: 'We moeten nog aan elkaar wennen'



