De 26-jarige Yilmaz wordt gezien als de beste spits van de Turkse competitie en ontpopte zich afgelopen seizoen tot een doelpuntenmachine. "Lazio, Tottenham en Fulham willen hem graag hebben dus we zullen zien wat er nu gaat gebeuren", laat Trabzonspor-voorzitter Sadri Sener weten. "Wij hopen dit allemaal snel af te kunnen ronden."
Yilmaz heeft zich al uitgesproken over de situatie. "Ik heb met de technische staf en de president gesproken en heb hen verteld dat ik door wil groeien als speler. Het was een goed, rustig gesprek. Ik hoop dat ik mijn nieuwe club snel bekend kan maken en wil nu al iedereen bij Trabzonspor bedanken."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeJol wil Yilmaz naar Londen lokken
Burak Yilmaz heeft over belangstelling niet te klagen. Diverse clubs hebben interesse in de diensten van de aanvaller. Na SS Lazio en Tottenham Hotspur, probeert hoofdtrainer Martin Jol hem naar Fulham te halen.

