"Wij distantiëren ons van alle kritiek", aldus de buitenspeler op de persconferentie. "Wij denken alleen aan voetbal, aan het bereiken van de volgende ronde en aan onze prestaties op het veld. We zijn vol vertrouwen, werden ook eerste in de groep. We zijn erg hongerig en vol vertrouwen over het verloop van de rest van het toernooi."
"We moeten nu vooral kalm blijven en ons focussen op de grote wedstrijden die nog volgen. We zijn op de goede weg. Ik zit zelf vol zelfvertrouwen en wil graag speelminuten maken om te blijven genieten. Wij scoren altijd, zelfs als we zonder echte spits spelen, omdat we zoveel goede spelers hebben. Dat is een lekker gevoel."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeNavas trekt zich weinig aan van kritiek
Jesus Navas trekt zich weinig aan van de kritiek die er is op Spanje. Die ontstond na het matige optreden tegen Kroatië. De aanvaller heeft vertrouwen in een goede afloop van het EK.

