Door GEERT BECKERS — Twitter: @GeertBeckers — gepubliceerd op 24 juni '12 15:48
Real-legende vindt Ronaldo de beste


Vanwege het goede toernooi dat Cristiano Ronaldo doormaakt zal de discussie over wie de beste speler ter wereld is weer oplaaien.

Foto
Foto: Orange Pictures

Alfredo di Stefano kiest de kant van Ronaldo. "Ik heb niet alle wedstrijden van het EK gezien, maar Ronaldo speelt een fantastisch toernooi", aldus de legende van Real Madrid tegenover het Portugese dagblad Diario de Noticias. "Hij scoorde een geweldige goal tegen Tsjechie en is een erg complete speler, een spits die er alles aan doet om te scoren."

Di Stefano neemt bij de keuze tussen Lionel Messi en Ronaldo overigens niet alleen de voetballende kwaliteiten mee in zijn afweging. "Messi en Ronaldo zijn twee grootse spelers, maar ik wil dat de beste speler ter wereld een speler is van Real Madrid."

Reageer op dit nieuwsbericht

2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

Avatar FlyingRhino
Natuurlijk gaat Di Stefano een Real-speler aanwijzen als beste speler, het staat zowat gelijk aan blasfemie als Di Stefano een speler van Barcelona die eer zou toebedelen.
Reacties 2 Reacties
-
Kudos +2
+
Avatar Seppe
Hij vond verleden seizoen die andere toch beter,maar ja verstand komt dan toch met de jaren!
Reacties 1 Reacties
-
Kudos -2
+
Avatar FlyingRhino
Dementie ook, dus wat is hiermee je punt?
Reacties 0 Reactie
-
Kudos +2
+
Avatar Russell Nash
"Wij van WC-eend adviseren WC-eend."
Reacties 0 Reactie
-
Kudos +2
+
Avatar Guidovm
Nou vooral de eerste 2 games was die net als rvp maar die vond de uefa maffia en wenger ook al zo goed haha.
Reacties 0 Reactie
-
Kudos +0
+
Avatar tintje
Voor mij is CR7 de beste met zijn techniek en trucs, messi heeft meer dribbel techniek en kan veel mensen ontwijken, maar heeft wel veel ineista en villa nodig, Wanneer hij met andere speelt komt het er niet zo goed uit, daar in tegen kan CR7 dit weer wel, niet direct de eerste wedstrijd, maar daarna gaat het meer vanzelf en vinden de andere hem ook makkelijker.
Reacties 1 Reacties
-
Kudos +0
+
Avatar rvp10
wat je zegt over villa en iniesta is onzin want villa is de helft van het seizoen geblesseerd geweest en inesta heeft ook de nodige wedstrijden rust gekregen en dan presteerde messi ook prima! ik vind messi 10 keer zo goed als ronaldo, hij kan op een vierkante meter zo verschrikkelijk veel! ronaldo heeft wel een goed schot maar voor de rest vind ik hem niet egt heel goed, met zijn trucs verliest hij heel vaak de bal...
Reacties 0 Reactie
-
Kudos +0
+
Avatar Morticia
Dat ie niet alle wedstrijden heeft gezien is wel duidelijk. Aangezien Ronaldo pas wakker werd tijdens de wedstrijd tegen Nederland, waarbij hij alle ruimte kreeg om te scoren.
Reacties 0 Reactie
-
Kudos +0
+
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

We zijn altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste redacteuren. Neem snel contact op.

Inloggen
Nog geen account? Registreer je
Wachtwoord vergeten?