Door SANDER BERENDS — Twitter: @SanderBerends1 — gepubliceerd op 25 juni '12 17:55'Arnautovic werd door agenten geprovoceerd'
Hij is zich nog steeds van geen kwaad bewust. Marko Arnautovic werd vorige week aangehouden vanwege het beledigen van enkele politie-agenten. Bij een onderzoek zou hij hen hebben uitgescholden.

Foto: Orange Pictures
In Wenen werd hij aangehouden, omdat hij over een Italiaans rijbewijs beschikt. Nog daterende van zijn periode bij Internazionale in het seizoen 2008/'09. Omdat de afhandeling niet snel genoeg verliep, verloor de aanvaller van Werder Bremen zijn controle en zelfbeheersing en begon te schelden. Achteraf bleek hij op weg naar zijn zwangere vrouw.
Zaakwaarnemer Firat Aktas vertelde tegenover Kicker Sportmagazine dat de oud-speler van FC Twente zich van geen kwaad is bewust. "Ik werd door de politie-agenten geprovoceerd." Maar zijn werkgever riep de 23-jarige aanvaller op het matje. "Dat lijkt me logisch", meldde technisch directeur Klaus Allofs. Consequenties zijn er nog niet aan zijn gedrag verbonden.
Binnenkort moet Arnautovic zich ook verantwoorden bij de Oostenrijkse bondscoach Marcel Koller.
-
18:22 'Pardew wordt niet ontslagen bij Newcastle' -
18:17 Napoli blij met komst Benitez; 'Een verjaardagscadeautje' -
18:05 Van der Sar: 'China een mooie kans voor Ajax' -
17:51 Ajax speelt oefenwedstrijd tegen Werder Bremen -
17:42 Pot kiest voor Van Ginkel en Depay -
17:32 Sneijder vindt ADO 'een mooie club' -
17:22 Volendam-trainer toont zich realistisch -
17:14 Wenger roemt Duitse voetbal -
17:05 Monaco heeft Porto-duo definitief binnen -
16:47 Jol: 'Klopp kan de Bayern-code kraken' -
16:40 Toornstra over Oranje: 'Het wordt een mooi tripje' -
16:27 Löw heeft geen voorkeur voor Dortmund of Bayern -
16:18 Nederlands voetbal is zeventien trainers rijker -
16:08 POLL: Wie wint de Champions League-finale? -
16:03 Van Ginkel heeft hoge verwachtingen van EK



