Neymar is de onbetwiste sterspeler van de reeks supertalenten, maar ook diens ploeggenoot Ganso wordt een grote toekomst toegedicht. De spelmaker van Santos staat al geruime tijd in de belangstelling van de Europese elite en lijkt open te staan voor een overgang naar het continent van de Champions League.
Volgens het Braziliaanse tijdschrift Lance! heeft Ganso een aanbieding om zijn contract te verlengen naast zich neergelegd. De eisen van de jongeling zijn volgens het blad exorbitant hoog; Ganso vroeg 400.000 euro per maand, waar zijn werkgever niet verder wilde gaan dan 'slechts' 140.000.
De Braziliaans international ligt nog tot 2015 vast, maar sluit een voortijdig vertrek allerminst uit. "Ik heb geen idee wat er zal gebeuren. Alleen God weet dat", aldus Ganso.

