Door AIKO DE BRUIJN — gepubliceerd op 19 juli '12 22:22Exclusief: Bulykin nieuwe spits FC Twente, Plet naar NEC
Volgens twee verschillende bronnen - maar officieel onbevestigde - berichten wordt Dimitri Bulykin vrijdag door FC Twente gepresenteerd als de nieuwe spits van FC Twente. Glynor Plet, die overbodig is in Enschede, zou verhuizen naar NEC in Nijmegen.

Foto: Orange Pictures
De transfervrije Bulykin werd twee jaar geleden door ADO Den Haag op leenbasis overgenomen van Anderlecht en werd meteen een club-held door 21 maal te scoren en ADO Den Haag aan een plek in de Europa League te helpen. Financieel was een verder verblijf in de Residentie niet mogelijk, zodat de Russische spits naar Amsterdam verhuisde. Voor Ajax scoorde hij 9 keer in 19 wedstrijden.
NEC, dat nog op zoek is naar twee spitsen, zou Plet graag op leenbasis willen overnemen, want geld voor aankopen is er in Nijmegen niet. Naast NEC zijn ook PEC Zwolle en VVV Venlo nog voor Plet in de markt.
-
20:11 Opstellingen: Brazilië - Mexico -
20:04 Achilles'29 krijgt 'rust' door nieuwe hoofdsponsor -
19:50 'Transfer Mertens dit weekeinde rond' -
19:27 'Sana zal er na de zomer staan bij Ajax' -
19:24 Villas-Boas: 'Lastige plek om te beginnen' -
19:12 Sunderland haalt talentvolle Zweed -
18:58 Palermo presenteert Gattuso als nieuwe trainer -
18:55 Blatter: 'We hebben Brazilië niet gedwongen' -
18:50 Liverpool biedt op Atsu -
18:40 Swart krijgt erewedstrijd: 'Uniek en bijzonder' -
18:27 Bondscoach Japan ontmoet vaderland -
18:27 Bendtner in gesprek met Eintracht Frankfurt -
18:14 Dortmund: 'Götze onterecht behandeld' -
18:12 Larsson (41) haalt voetbalschoenen uit de kast -
18:08 'Rosales wil terugkeren naar België'
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Hoe bezopen ben je dan he! En dan roepen wij geven geen cent teveel uit!!!
Het "nieuwe" beleid is dat er geen cent meer te veel uitgegeven gaat worden.
Het is eigenlijk zonde van mijn tijd, maar wilde je toch nog wat leren deze ochtend!
Zoek maar even op STUMPERD!!!



