Door AIKO DE BRUIJN — gepubliceerd op 19 juli '12 22:35
'Feyenoord heeft tegen Kopenhagen de beste mogelijkheden'


Voormalig Feyenoord-spits Peter Houtman zal morgen gespannen naar de Champions League-loting kijken. Houtman hoopt op FC Kopenhagen als tegenstander van de Rotterdammers.

Foto
Foto: Orange Pictures

"'Dinamo Kiev bijvoorbeeld, sinds ook grote spelers die richting op gaan, worden die clubs daar ook steeds beter en zwaarder om tegen te spelen", stelt Houtman tegenover RTV Rijnmond. "Bij Fenerbahce is het een gekkenhuis, dat is wel weer leerzaam voor die jongens. Tegen Panathinaikos heb ik zelf nog eens gespeeld voor 80 000 man. Op zich hartstikke mooi, maar dat is ook geen walk-over, dat zijn al die duels niet."

"Gevoelsmatig zeg ik toch FC Kopenhagen, al komen uit Denemarken ook veel talenten. Maar dat is meer onze speelstijl, ik denk dat we tegen die tegenstander meer mogelijkheden hebben."

Reageer op dit nieuwsbericht

2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

We zijn altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste redacteuren. Neem snel contact op.

Inloggen
Nog geen account? Registreer je
Wachtwoord vergeten?