"De eerste helft vond ik goed tot zeer goed, de tweede helft matig tot slecht", geeft hij aan op de website van AZ. "Voor rust waren we heel dominant, zetten we als team druk en waren we in balbezit erg sterk. Tja, alleen de finesse ontbrak. In de tweede helft waren we niet in staat om samen te werken. Er werd te veel met de bal gelopen."
"We zijn nu een team aan het formeren dat elkaar aanvoelt. Als je als team zo matig speelt als na rust, mogen diegenen in de spiegel kijken", besluit de keuzeheer.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeVerbeek: 'Voor de rust heel dominant'
AZ boekte vrijdagavond een 2-0 overwinning op MVV Maastricht. Trainer Gertjan Verbeek kijkt vooral met een goed gevoel terug naar de eerste helft. De oefenmeester zag zijn manschappen domineren tegen de Jupiler League-club.

