Door SANDER BERENDS — Twitter: @SanderBerends1 — gepubliceerd op 19 augustus '12 19:47Nuytinck na Ajax-oorwassing: 'Dit mag en kan niet'
Hij begon vanmiddag op de bank. Maar niet alleen daarom baalde Bram Nuytinck na de 1-6 nederlaag van NEC tegen Ajax. "Verliezen met 1-6 mág en kán niet."

Foto: Orange Pictures
De centrale verdediger van de Nijmeegse ploeg miste vorige week nog het eerste duel van het seizoen tegen sc Heerenveen door een schorsing. Al had hij anders ook niet kunnen spelen, vanwege een knieblessure. "Ik heb nu ook maar twee keer, eigenlijk anderhalve keer, kunnen trainen. Of ik in de basis had kunnen beginnen? Ik denk het wel. Maar ik begrijp ook de mening van de technische staf. Ze willen geen risico met me nemen. Het seizoen duurt nog lang."
In de rust kwam hij toch uit de kleedkamer als vervanger van Pavel Cmovs. "Het is klote dat je op de bank zit en je teamgenoten niet kunt helpen. Nu moest ik proberen de knop direct om te zetten. Net zoals dat gold voor de rest van het team. In de kleedkamer probeerden we het gevoel te kweken dat we aan een nieuwe wedstrijd begonnen. Al kan dat natuurlijk niet. Bijna allemaal doelpunten na persoonlijke fouten."
Hij zorgde met het hoofd net na het uur nog voor de tussentijdse 1-5. "Dat doet me helemaal niets. Het maakt me niet uit wie er scoort," vervolgde hij tegenover ELF Voetbal. Hij haalde de bal direct uit het net. "Wat moet je anders? Maar het was natuurlijk allang gelopen. Erg teleurstellend. Vorige week winnen we bij Heerenveen. We hadden een goed gevoel over de wedstrijd tegen Ajax. Maar met 1-6 verliezen. Dat mág en kán niet. We moeten nu met de hele ploeg ons opnieuw herpakken en volgende week tegen FC Twente hopelijk iets rechtzetten. Dat is daarvoor een mooie tegenstander."
Nuytinck werd de afgelopen periode opnieuw in verband gebracht met een overgang naar Ajax. "Ik houd me op dit moment helemaal niet met een transfer bezig. Het nieuws over Ajax werd erg overdreven. Dat is een eigen weg gaan leiden. Toen ik op internet keek, leek een transfer al bijna rond. Daar was ik zelf ook wel verbaasd over."
-
17:22 Volendam-trainer toont zich realistisch -
17:14 Wenger roemt Duitse voetbal -
17:05 Monaco heeft Porto-duo definitief binnen -
16:47 Jol: 'Klopp kan de Bayern-code kraken' -
16:40 Toornstra over Oranje: 'Het wordt een mooi tripje' -
16:27 Löw heeft geen voorkeur voor Dortmund of Bayern -
16:18 Nederlands voetbal is zeventien trainers rijker -
16:08 POLL: Wie wint de Champions League-finale? -
16:03 Van Ginkel heeft hoge verwachtingen van EK -
15:36 Arshavin kan langer verblijf bij Zenit vergeten -
15:15 'Stramaccioni ontslagen bij Internazionale' -
14:57 Transfer Neymar voorlopig van de baan -
14:50 'Ik snap de interesse, hij is erg sterk' -
14:42 Calabro heeft vertrouwen in Sparta -
14:34 Gouweleeuw blij: 'Heeft lang geduurd'



