De ex-verdediger verklaart de slechte reeks. "We hebben een jonge selectie met een gemiddelde leeftijd van 21 jaar. Daar willen wij ons echter niet continue achter verschuilen", zegt hij in gesprek met RTV Rijnmond. "Deze jongens kunnen gewoon voetballen. Dat zullen zij ook moeten laten zien. Ik denk dat ze als team beter kunnen presteren dan nu het geval is."
"We missen een ervaren speler. Daar zijn we mee bezig geweest, maar het is niet gelukt om iemand aan te trekken. We hebben gepoogd Joost Broerse te behouden, als spits hebben we Michiel Hemmen benaderd. Ook hebben we Frank van Kouwen getracht te polsen. Bovendien vond Michel Breuer het te vroeg om terug te keren. We gaan alleen niet iemand halen om het halen. Financieel gezien is er heel weinig mogelijk. We moeten creatief zijn."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeExcelsior-directeur: 'Deze jongens kunnen goed voetballen'
Ferry de Haan kende hoogtijdagen in het shirt van Feyenoord. Nu bekleedt hij de functie van algemeen directeur bij Excelsior. Over rozen gaat het momenteel niet. Verre van zelfs. De Rotterdammers staan op de laatste plek in de Jupiler League.

