Zijn leukste periode is volgens de verdedigende middenvelder het moment dat hij bij het eerste elftal van Ajax aansloot, in het seizoen 2004/2005. "Koeman was veel met me bezig, leerde mij hoe ik positioneel goed moest staan. Als voetballer lijken we ook wel een beetje op elkaar. Zelfde positie, allebei niet supersnel. 'Wie niet supersnel is, moet slim zijn', dat zei hij tegen mij."
"Ik zie hem nu natuurlijk alleen als buitenstaander. Ik denk trouwens dat hij niet eens zo heel erg veel veranderd is. Zijn situatie nu bij Feyenoord kun je vergelijken met zijn periode bij Ajax. Een jonge ploeg, en ook in Amsterdam deed hij het goed." Over zijn mislukte avontuur bij Valencia heeft Maduro ook een zienswijze.
"Het was het verkeerde moment. De club kampte met financiële problemen en het zat niet goed met de spelers. Koeman lag met ze in de clinch. En toen kwam de Spaanse pers er nog overheen. Valencia is een grote club, die minimaal derde moet worden. Dat is niet makkelijk werken. Zeker niet als je zoals Koeman niet aan het begin van het seizoen instapt, maar na een paar maanden."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandMaduro: 'Koeman kwam op het verkeerde moment bij Valencia'
Ronald Koeman ziet vandaag (donderdag) Abraham. Ter gelegenheid van zijn vijftigste verjaardag komen diverse spelers aan het woord in NUsport, die met hem samenwerkten. Hedwiges Maduro debuteerde onder hem bij Ajax en speelde later onder hem bij Valencia.

