"Het zal een lastige wedstrijd worden", zegt Anderlecht-speler Jovanovic. "Zulte heeft al twee keer van ons gewonnen, daarom heb ik heel veel respect voor die ploeg. Anderlecht wordt echter kampioen."
"We moeten erin geloven, we hebben geen andere keus. Aangezien de reputatie van Anderlecht en het financiële aspect hebben we geen andere optie. Mochten we verliezen, dan spelen we geen Champions League komend seizoen. Dat zou een ware ramp zijn", vervolgt Jovanovic tegen dhnet.be.
Mogelijk is de kampioenswedstrijd de laatste voor de Serviër. "Daar wens ik niet op te antwoorden. Ik heb een goed gesprek gehad met de directie, met wie ik altijd een goede relatie gehad heb. Ze kennen mijn beslissing, maar dat komt nu op de tweede plaats. Alles komt op de tweede plek in vergelijking met deze wedstrijd", besluit de sterkhouder van de ploeg van John van den Brom.
De wedstrijd tussen Anderlecht en Zulte Waregem begint zondag om 14.30 uur.

