Vicepresident Adriano Galliani gaat woensdag een gesprek aan met Massimiliano Allegri over diens toekomst bij de club. "Woensdag ga ik met Allegri praten", zo vertelt Galliani aan Tuttosport. "Ik ben zo blij met de derde plaats en woensdag zullen we ook horen wat Allegri van plan is. Samen met de president zullen we dan een besluit nemen over de toekomst", vervolgt de vicepresident van AC Milan.
"Er is een enorm verschil tussen de Europa League en de Champions League. Het is alsof een club van de Serie A naar de Serie B gaat. Daarom is deze derde plek ook zo belangrijk", aldus een enthousiaste Galliani.
Allegri kan in ieder geval op steun rekenen uit de spelersgroep. "Ik hoop dat Allegri blijft, want hij verdient dat. Hij leidde ons naar een prachtige comeback in de competitie, maar ik weet niet welke andere factoren nog een rol spelen", zo geeft middenvelder Riccardo Montolivo zijn mening.

