De aanvallende middenvelder van Chelsea heeft zich afgemeld voor de duels, omdat hij moet worden behandeld aan zijn terugkerende hamstring- en enkelblessures. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.
Ook John Obi Mikel, ploeggenoot van Moses bij Chelsea en Nigeria, wil wat rust en heeft aangegeven niet mee te willen doen in het vriendschappelijke duel met Mexico van volgende week vrijdag. De middenvelder is wel beschikbaar voor de wedstrijden in juni. Dan speelt Nigeria tegen Kenia (5 juni) en Namibië (12 juni) in een strijd om een ticket voor de mondiale titelstrijd van 2014 in Brazilië.
Momenteel verblijft het duo nog met Chelsea in de Verenigde Staten, waar zij het seizoen afsluiten met twee vriendschappelijke wedstrijden tegen Manchester City.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandNigeria zonder Moses naar Confederations Cup
Een belangrijke afwezige in de nationale selectie van Nigeria. Victor Moses speelt in juni niet mee in de WK-kwalificatiewedstrijden en de Confederations Cup in Brazilië.

